Wpis z mikrobloga

Wygrałem xD
Dzisiaj był mój pierwszy start w wyciskaniu od ponad roku, wcześniejszy rekord na zawodach to było 190kg, dzisiaj udało się zrobić 220kg ale zacznę od początku.
Wstałem wyspany i po kilku dwójeczkach zjadłem lekkie śniadanie, droga do miejsca zawodów to 3h jazdy i jak nie mam problemów z jeżdżeniem to dzisiaj od początku drogi chciało mi się wymiotować, nie mogłem ani pić ani jeść, dojechałem o godzinie 13 a o 14.30 miało być ważenie, jednak było opóźnienie i przyjechali dopiero o 15.50 do tego czasu zjadłem pół zapiekanki i wypiłem 1 izotonika. O 16 było ważenie które pokazało 115kg, o 16.30 mieliśmy już zacząć wyciskać xD, szybko wypiłem 600mg kofy, dziewczyna posmarowała mnie maścią końską i zacząłem od razu się rozgrzewać, byłem skupiony i gotowy ale mdłości trochę mi przeszkadzały xD ławka do wyciskania była dobra ale sztanga była zdecydowanie grubsza i miała słabsze ryflowanie od eleiko na której zazwyczaj wyciskam, na rozgrzewkę poszło:
30x20kg
5x60kg
1x100kg
1x120kg
1x140kg
1x180kg
I podejście:200kg, lekko, RPE 6
II podejście: 210kg, spalone
III podejście: 210kg, lekko, RPE 8
IV dodatkowe podejście 220kg, chwila walki z dociskiem, RPE 9
230kg było w zasięgu, brakowało mi sił na kolejne podejście może jakbym zjadł więcej niż 1000kcal to bym się skusił xDD
Podczas zawodów zająłem I miejsce, wygrałem 400zł + suple, nie było wpisowego więc wyszło spoko xD
Na zawodach była fajna atmosfera, raczej pokazówka a nie prawdziwe zawody, podczas zawodów dał pokaz siły Roman Eremashvili(245kg przy 75kg) który wycisnął 230kg ale nie uczestniczył w klasyfikacji xD
Teraz będę katował dół ciała, góra będzie odpowczywała z 2 tygodnie
Pozostało 15 tygodnii do double lifta w Łodzi czyli docelowych zawodów, będę opisywał na tagu swoje przygotowania oraz niedługo wstawię swój plan na pierwszy mezocykl.
#filipides #mikrokoksy #mirkokoksy #chwalesie #pokazmorde
Darksed - Wygrałem xD
Dzisiaj był mój pierwszy start w wyciskaniu od ponad roku, wcz...

źródło: comment_xfm7KvEs66c0XU9lfJeqxIClJeHehbX2.jpg

Pobierz
  • 75
@IntruderXXL: 230 z komendami na lidze które są jednymi z najsłynniejszych xD w martwym 320-330 zależy na co lewy poślad pozwoli, muszę się z nim do fizjo wybrać bo mc w moim wykonaniu to ruletka, raz pójdzie 300 a raz mnie przy 200 odetnie xD
@ArchDelux: Jak ja tam byłem największy ze wszystkich xD 115kg przecież, nie sądzisz że ocenianie czyjejś szerokości po tym jak stoi z boku to nawet najlepsi sędziowie kulturystyki by nie dali rady?
@IntruderXXL: Szykuje się do 115 ale nie wykluczam do 125, liczy się u mnie jak największy wynik w kilogramach więc jak waga będzie 117-118 to do 115 a jak 120+ to do 125 bo nie chce się #!$%@?ć ze zbijaniem wagi ale z podniesieniem jak najwięcej.