Wpis z mikrobloga

@grzech_u: maupa-Janusz mówi tutaj prawdę akurat. Jestem magistrem po studiach inżynierskich i widzę że obecnie o wiele łatwiej dorobić się na wykończeniówce. Roku szukałem pracy w zawodzie i wiem ze będę musiał ja zmienić jeśli będę chciał się czegoś w życiu się dorobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@grzech_u: ojciec życie zna to i dobrze mówi. U mnie w w mieście na dobrą ekipę czeka się obecnie od pół roku do roku.
  • Odpowiedz
@grzech_u: no bo faktycznie lepiej iść na gównohumanistyczne studia w prywatnej szkole niż mieć fach w ręku :D

+: Mishkaa, stassma +253 innych


@HAL10K:

Gównoinżynierskie to też gównostudia. Nie przeceniałbym kierunków technicznych.
  • Odpowiedz
@grzech_u: Obecnie np. w Warszawie ktoś kto zna się na wykończeniówce, nie chleje i jest rzetelny żyje jak król i sam wybiera gdzie i kiedy chce pracować. Wiem coś o tym bo niedawno mieszkanie wykańczałem - na dobrych specjalistów czeka się po pół roku a czasem nawet rok.
  • Odpowiedz
@grzech_u: moi rodzice mimo ze klasa robotincza i jednak troche polaki mocne to mnie mocno zachecali na studia i ogolnie do nauki zebym mial lepiej w zyciu :( kocham i sznauje moich rodzicow jak nikogo bardziej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@grzech_u: Wydałem na gównostudia (ah, jak wtedy kochałem poezję i teatr!) ponad 20k zł. Dzisiaj nic z tego nie mam, nawet satysfakcji z dyplomu () Gdybym wtedy wiedział, poszedłbym i nauczył się właśnie jakiegoś budowlanego zawodu. Na pewno bym zarabiał więcej niż teraz...
  • Odpowiedz
no bo faktycznie lepiej iść na gównohumanistyczne studia w prywatnej szkole niż mieć fach w ręku :D


@HAL10K: Przecież nikt nie mówi o gównohumanistycznych studiach.

W sumie dobrze gada


@anjow_: Jakie ja miałem szczęście, że moi rodzice mieli zupełnie inne podejście do wykształcenia. Teraz bym dymał fizycznie na budowach w syfie itd. Będę im za to wdzięczny do końca życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HAL10K: A skąd ty możesz wiedzieć, czy mam szacunek czy nie xD Jak mam szanować ludzie którzy zabijają marzenia własnych dzieci? Co to za rodzic, który nie chce dobrze dla swojego dziecka?
  • Odpowiedz
@grzech_u: U mnie glazurnik zarobił około 8k w 3 tygodnie ( równe 8h pracy i na chwile w soboty ), i jeszcze miał 2 małe fuszki po drodze. Wrócił do pracy z Niemiec.
  • Odpowiedz