Wpis z mikrobloga

oczywiscie abonament do 2023 roku, 70 zł na miesiąc ALE OCZYWISCIE MA BARDZO POTRZEBNY JEJ INTERNET EL TE E! (dodam, że zużywa max 5 gb na miesiąc) XD
teraz lecą aktualizacje windowsa, jestem ciekaw jak sobie poradzi, bo po odinstalowaniu antywirusa i innych bzdur od lenovo udalo sie uzyskac cale 13gb wolnego na c XDDDD
@tr4b4nt: https://www.infor.pl/prawo/umowy/inne-umowy/694843,Jak-odstapic-od-umowy-zawartej-przez-telefon.html

Raczej nie do ugrania, twoja matula musialaby miec zapis rozmowy, w trakcie ktorej konsultant nie poinformowalby jej o tym ze ma 14 dni na odstapienie od umowy. Oni niestety ta formulke maja wklepana na pamiec, wiec raczej nie da rady juz nic z tym zrobic.

Porozmawiaj z mama, uswiadom ja (wiem ze bedzie sie glupio czula) co odstawila, zebys przy kolejnej wizycie nie trafil na nowe wykonane w kosmicznej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PurpleHaze: Ehh, to zawsze się tak kończy. Moja matka chodziła na pokazy Philipiuka i tylko oglądali, czasem dostali jakiś gratis (toster, suszarka turystyczna) czy kupon na następny pokaz. Mówiłem ciągle "Tylko nie dajcie się naciągnąć na te gary!"... Za 2 miesiące wchodzę do kuchni, a tam matka smaży na patelni z Philipiuka kotlety... Dali się naciągnąć na gary za 4k zł ¯_(ツ)_/¯
@tr4b4nt: Sprawa może być już nie do ugrania () W razie jakby Winda10 nie robiła roboty, to zainstaluj jakiegoś Linuxa, najlepiej lightweight, np. Lubuntu. Z resztą, każdy Linux da będzie dawał radę na tym sprzęcie lepiej niż Winda.

Swoją drogą: