Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@dildo-vaggins: przecieź to zwykły ekshibicjonizm - zawsze był, jest i będzie.

Poza tym bądźmy poważni, żaden dorosły człowiek nie przejmuje się wystalkowaniem przez stulejarzy, oprócz tego, że przez pewien czas są natrętni i się naprzykrzają. A dziewczyna z pieprzykiem żyje i nic się w jej życiu nie zmieniło po tej akcji oprócz tego, że nie pokazuje ciała na wykopie (a być moźe robi to na innym portalu)
mnie zawsze zastanawiało co kieruje osobami które wstawiają takie foty do neta, w sensie co im to daje i czy mają świadomość ryzyka jakie to niesie (była tu różowa która wystalkowali po pieprzyku). Nikogo nie krytykuje ale co chcesz osiągnąć pokazując to bandzie spermiarzy.


@dildo-vaggins: A ja się nie zastanawiam, to bardzo proste - kompleksy. Po takich wypokowych komentarzach nawet największy pasztet poczułby się dobrze. Biedne dziewczyny nie zdają sobie sprawy
@Leilhani: dokladnie tak jak piszesz, ale to wcale nie jest korzystne bo mocno zaburza wlasna ocene takich dziewczyn.

Tak jak Janusze na budowie gwizdza i komplementuja kazda, nawet niezbyt ladna dziewczyne ktora przechodzi obok, tak spermiarze z wykopu sie podniecaja kazda laska. Z tym ze komplementy Januszow sa zbywane, bo kobiety widza ze to Janusze i ich zdanie jest malo warte, zas Internet i wykop jest anonimowy - kobiety nie widza
@In_thrust_we_trust: Doskonale widać poziom ludzi, którzy zachwycają się tymi zdjęciami.
Wiesz, ile razy w przeciągu ostatnich dni zostałam nazwana na wypoku tłustą świnią? Tylko dlatego, że śmiem krytykować niespójność wypowiedzi autorki z jej obrazem ciała. XDDD
Nie wiem, czy próbują mnie sprowokować do wrzucenia swoich zdjęć, żeby przekonać ich, że jednak wiem, jak wygląda ciało kobiety aktywnej fizycznie, czy są naprawdę aż tak ograniczeni i naprawdę wierzą w ten własny wymysł,