Wpis z mikrobloga

@NyanNyan: Przecież te wszystkie mega zglebione fury to mają zawieszenie pneumatyczne i jeżdżą na zloty na lawetach, co według mnie jest trochę bez sensu, ale momentami potrafi to na mnie zrobić wrażenie.
@CzeXD: Te, co leżą na ziemi, to tak. I dzięki takiemu wspaniałemu zawieszeniu, 10" felgom z naciągniętymi na to 175 prowadzą się jak gówno. Nie brakuje jednak tych na gwincie. I jak przy wjeździe gdzieś jest zbyt stromy podjazd, to zabawnie się patrzy jak ludzie wyciągają deski, żabę, dźwigają auto i "luzują" gwint, żeby nie zerwać zderzaka. Stan umysłu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NyanNyan: Oczywiście, że prowadzą się jak gówno, tylko że samochód wystawowy ma ładnie wyglądać na wystawie, a nie dobrze się prowadzić na torze, w odróżnieniu od auta sportowego ( ͡ ͜ʖ ͡) A że niektórzy robią glebę w daily i parkują 1km od domu, bo przy wjeździe na osiedle jest próg zwalniający to druga sprawa xD
@CzeXD: Ale jak droga jest kiepska i za kimś takim muszę jechać sporo kilometrów 30km/h, mimo że mógłbym 60-70 (droga za miastem), a niestety minąć się nie da, bo wąsko i nie zawsze widać czy coś jedzie z przeciwka, to już też jest moja sprawa. Jestem zwolennikiem podejścia "niech sobie robią co chcą, dopóki to nie ma wpływu na innych". Niestety to ma.
@NyanNyan: Kupilem auto ktore bylo lekko zglebione, nie tam zadna paczka zapalek ale moze z 5cm mniej. #!$%@? trzeba byc idiota, zeby w miescie miec takie auto, pozniej jezdzisz dookola bo na tej ulicy progi i ci wstyd, ze musisz 3km/h przez nie jechac. Mam dwa parkingi pod blokiem, jeden poprostu z wysypanym tluczniem, sie juz zniszczyl i kratery niczym na ksiezycu, zapomnij, ze tam parkowalem. Pierwsza rzecz jaka zrobilem w