Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/vopoTblPj4A Kurde zaraz mnie zjadą że źle że pod tagiem #f1 ale jakby w bolidach montowali V12 to by było coś zobaczcie jak to ładnie chodzi

Co do samego remontu to gościu odwala super robotę można się dużo dowiedzieć odma w t55 jest większa o jakieś 6 x XD niż w bizonie sw 400 #rolnictwo oglądnąłem wszystkie odc z tej seri i naprawdę mogę polecić dla tych co lubią #czolgi #wojsko i #mechanika ja #!$%@? jaka to ma pompe w tryskową ( ͡º ͜ʖ͡º) chłopaki całą głowicę samemu robili a tych dwóch od #traktorboners traktorpullingu naprawdę zna się, ten silnik jest prosty jak barszcz pod koniec widac ze zmienili poczatek wtryski i od razu tak nie dymi, kurde ale chcialbym miec taka robote, moze znajde prace bumar labedy to na renowacje t72 się załapie hehe zajebiście brzmi i wygląda
  • 13
@Tylko_noc tam jest wytłumaczone, że jakoś powietrze z butli dawali do tego automatu rozruchowego który jest od strony pompy wtryskowej jutro dokładnie poczytam, z tego co mi się wydaje jak tłumaczyli to ma elektryczne i pmeunatyczne odpalanie w czołgu pewnie jest jakaś sprężarka
@Tylko_noc o schematy trudno w przedostatnim filmiku nie mogli odpalic bo ten automat chodzil w drugą stronę, t 54 mialy rozruch elektryczny z dwoma butlami powieteza wymontowywanymu bez sprężadkk a t55 już pneunatycznt z butlami i sprężarką sam jestem ciekaw w jaki sposób dokładnie to działa
@Tylko_noc no ciekawe, na ile wystarczy, bez świec żarowych to jest dramat, przy 12 cylindrach zawsze łatwiej jak choć jeden załapie, ja remontowałem ciapka c 328 i wiem ile roboty w niego włożyłem prawie cały rok silnik identyczny tylko w większej skali ( ͡º ͜ʖ͡º) i włożyłem mu świece bo ciężko palił, a tutaj chłopaki odwalają taką robotę że szok xD