Wpis z mikrobloga

Polskie #wesele to największy rak. Wczoraj, od wieków, byłem na jednym.

-ludzie po trzech godzinach wchodzili na krzesła i śpiewali piosenki
-kolezanki panny młodej chciały oblać winem moją partnerkę, bo miała biała sukienkę xD
-cringowe zabawy weselne
-hektolitry wódy
-faceci w za dużych garniturach, z przeszyciami, świecących się, jakieś wstawki xDD istny modowy koszmar
-wywlekanie rodzinnych kłótni sprzed kilkunastu lat xD
-jedna bójka (trwająca 7 sekund)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że na codzień przebywam z ludźmi, którzy stronią od wszelakiego alkoholu i są światowymi, wykształconymi osobami. Czułem się jak na jakiejś wycieczce do ZOO

#slub #polska #bekazpodludzi
  • 162
  • 50
@zemsta_przegrywa O boze pan dystyngowany pryszczaty piwniczak poszedl na wesele i wrocil zniesmaczony. I jeszcze #!$%@? jedno z najwiekszych faux pas jakie mozna. Ty pewnie byles w krotkich dzinsownych spodenkach i czarnej koszuli z plomieniami i z krotkim rekawkiem.

Po to jest wesele, zeby sie bawic, tanczyc, smiac i wyglupiac. Mlodzi ludzie wchodza na nowa droge zycia. A jak ci sie nie podoba taka forma to nie przychodz dzbanie.
  • 10
@zemsta_przegrywa masz, jaśnie oświecony wieśniaku:

Biel na ślubie i weselu zarezerwowana jest wyłącznie dla panny młodej. Zgodnie z zasadami savoir-vivre, białą sukienkę można założyć wyłącznie na własny ślub i na własne wesele.


Założenie klasycznej małej białej na czyjeś wesele to faux pas i dotyczy to różnych odcieni bieli: śnieżnej, złamanej, śmietankowej. Założenie krótkiej białej i strojnej sukni to również faux pas - krótka biała sukienka może być przecież suknią ślubną. Najczęściej jednak
@zemsta_przegrywa: byłam w tym roku już na 3 i opisanych przez ciebie rzeczy nie uświadczyłam. W skrócie, to o Tobie raczej źle świadczy, że spotykasz się z takimi rzeczami. Wróciłeś do korzeni ¯\_(ツ)_/¯ Jakoś na tych weselach co jestem też jest pełno wódy, a nikt nie zachowuje się jak małpa bo się nabombał jak szpadel, to ze twoi znajomi nie piją alkoholu to nie znaczy, ze są lepsi bo alkohol to