Wpis z mikrobloga

@vector_cd2401: Mój stary też się jarał na s klasę W220, jak go uświadomiłem, że za lampę do tego parcha da 800zł lekko za używkę, to wsiadł z ryjem, że do mojego króla lwa, pewnie będzie droższa, bo 2006r. xD Zgniłem ze śmiechu jak pokazałem mu, że nówka lampa do mojego to koszt 300zł. Teraz twierdzi, że to zły przykład, a jak pokazałem, że lampy do mustanga z 2007 są też tańsze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@vector_cd2401: Kiedy jak nie na początkach posiadania prawka poczuć ten splendor auta premium i mieć fun z jazdy (póki działa)?

Chłopak przeżył tyle czasu bez auta to i dalej nic mu się nie stanie jak postoi do czasu aż odłoży na naprawę.
Nie ma rodziny i obowiązków.
Może też trafił w szczęśliwy model który da mu zabawy na ten rok bez większych wydatków.

Równie dobrze można wyśmiewać typa co teraz kupuje
@vector_cd2401: mój siostrzeniec już trzecią chłodnicę w omedze wymienia i nawet nie stara się domyśleć czemu mu ją za każdym razem rozwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz chciał ode mnie kasę pożyczyć na inną omegę, tym razem w dieslu. Za nic nie da sobie wytłumaczyć, że to chodzący trup. No ale jakimś tanim kompaktem to on jeździł nie będzie ¯\_(ツ)_/¯
kurła nie wiem skąd to się w ludziach bierze.


@QBA__: Właśnie z tego. Bieda to nie cnota, bieda doszczętnie niszczy umysły, szczególnie wielopokoleniowa. Dodaj jeszcze fakt, że na wschodzie do całkiem niedawna panował feudalizm, później komunizm (ale importowany i narzucony z zachodu, a nie powstały oddolnie), systemy w których jednostka była nikim i zawsze była poniewierana i skutek masz jeden:
Ludzie tak bardzo spragnieni są poczucia własnej wartości, że szukają go
@MirkobIog: to te mercedesy są aż tak „awaryjne”?


@Cinson:
Nie są bardziej awaryjne, niż jakiekolwiek inne auto, pod warunkiem, że są jakoś sensownie utrzymywane.
A bardzo rzadko są, bo serwisowanie samochodu, który kosztuje 200k i więcej, odpowiednio kosztuje.

Dowolna usterka, którą w tanim 10-letnim kompakcie załatwisz za 50-100zł tutaj będzie kosztować 500zł. A takie koszty już wręcz zachęcają do druciarstwa.

A samochód, który przez lata był serwisowany drutem, będzie się