Wpis z mikrobloga

Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes
  • 275
  • Odpowiedz
@cienki137 sam mam 23 lata i auto z silnikiem 3.2 za OC płace 590 zł za rok (oczywiście nie zarejestrowane na mnie).
Nie wiemy czy kupił trupa. Może kupił po znajomości? Nic nie wiemy a gadamy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@crest: jaki ból dupy? Przecież to on ma złom nie ja xD ja się mogę tylko śmiać. Coś czuję, że masz podobne padło xD
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: mam W220 prawie dwa lata motor 4.3 lpg i wcale koszty nie sa jakies kosmiczne. Fakt ze kupilen auto z wiadomego zrodla (ojca szef) oraz jezdze do mechanika ktory robil tez przy nim wczesniej. OC place 900 zl. Po roku musialem zrobic listwe airmatic tylko (1k) tak to zwykle rzeczy ekspoatacyjne jak w kazdym aucie.
  • Odpowiedz
  • 0
@vector_cd2401: pierwsza lepsza naprawa i będą zdziwieni, albo jak coś się cudem nie zepsuje to ceny opon na zimę ich zabiją xD pierwszy lepszy zakręt na letnich z rwd zimą i wiadomo co będzie.


@BajerOp Opony to nie taki problem. Duży jest teraz wybór. Też zajrzy jaki mają rozmiar opon.
Części to też zalezy. Jeśli ma bardzo popularny model to i ilość zamienników części też będzie duza przez co koszty nie
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp ja stawiam na OC ze pozamiata bo synek ma 21 lat, a za 4.3 litra to mu dosadza zdrowo, ja po 10 minutach widzę ze w to auto drugie tyle trzeba włożyć i jeszcze mało bedzie ale cóż najważniejsze ze sasiedzi widzą ze w rodzinie sie powodzi bo s klasa jest xD


@vector_cd2401 Co? Kupił benzynę 4.3 litra? XD to nic dziwnego, że taki tani był.
  • Odpowiedz
@TheOneEyedKing: Jak Mercedes bezawaryjny? Przecież zawsze byli na samym dole rankingu niezawodności...

Zresztą nie ma co ich winić, to z założenia jest auto wypełnione elektroniką i nowymi rozwiązaniami, kierowane do ludzi, których stać na to by wydzielić jakąś część miesięcznego budżetu na utrzymywanie auta (aha, i na zachodzie nikt, oprócz pasjonatów, nie rozważa jeżdżenia 20-letnimi trupami, tam po 2-4 latach samochód się zmienia).
  • Odpowiedz