Wpis z mikrobloga

Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes
  • 275
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: norma, teściu to samo - ale automat to gówno, psuje się, kosztowne bla bla, parę miesięcy pozniej ale to zajebiste, nigdy więcej Manuala, #!$%@? tam ze mu wyje, przyciąga biegi, poci sie z kazdej strony XD kazdy mu mowi ze cos jest nie tak a on ze wszystko ok
  • Odpowiedz
  • 1
@vector_cd2401 zastaw się a postaw zawsze tłumacze takim ludziom żeby kupili prostą Skodę 1.6 moi zagazowaną z klima i elektrycznymi szybami będą jeździli wiecznie ale tak jest jak człowiek chce zapragnąć luxusu bo obejrzał film na YouTube o tym aucie szkoda że nie zauważył że ma zawieszenie pneumatyczne, duży silnik ,koszt ubezpieczenia i jakikolwiek remont rozrządu wynosi cenę auta ale ich tok myślenia się opiera na tym żeby sąsiad widział i pozazdrościł
  • Odpowiedz
@vector_cd2401 ale przez Was zawiść przemawia. Jak śmiał 20 latek ze wsi kupić Mercedesa S V8. Oby mu się zepsuł, załóż tag, będziemy się śmiać, jak walnie mu pneumatyka.
Ja mu za to życzę bezawaryjnej jazdy. Wolę takich ekscentryków niż jakiegoś normika co kupi opla astre kombi w kolorze srebrnym.
  • Odpowiedz
@matiimakaka: nie no wszystko okay. Chciał to kupil

A my się śmiejemy z jego głupoty, bo:
1. Kupił trupa
2. Wladuje w ciul kasy w jego naprawy
3. Zapłaci absurdalnie dużo za OC

Punkty 2 i 3 pod warunkiem że w ogóle znajdzie na to kasę.

No ale ma markę premium i szacunek na wsi xD
  • Odpowiedz
@Bombowy_Zasilacz: Zakup starej i gruzowatej Toyoty to też zły pomysł. Większość osób, które kupuje stare Toyki uważa, że to samochody, które się nie psują, co jest oczywiście kompletną bzdurą, i w ogóle w nie nie inwestuje. Zakup takiej 15-20 letniej Toyoty stawiam na równi z kupnem 20 letniej klasy premium.
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: ale kisne z tego co czytam iksde
Pierwszym moim struclem bylo w202, potem mialam w202 w lpg, w203 w klekocie, w220 5.0, tetaz mam w203 kompressor i w211 E55. Szczerze? Nie widze jakichs wielkich kosztow utrzymania o ktorych tu polowa pisze. Dbac, nie upalać kapcia, a bedzie sluzylo. Niech sie mu jezdzi z fartem
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: o #!$%@? XD ludzie mnie #!$%@?ą. Mam sąsiadów (jeden młodszy 2 lata, drugi 3 czyli jakieś 21-22 lata). Mechanicy, jeden siedzi w zabytkach, a drugi w normalnych autach. Dobra, jeden wozi się w140, ale zna sie na rzeczy i swoje za niego dał + go zrobił po taniości (ma zniżki na części na firmę). Drugi przytulił ML za 8k, ale wsadził w niego drugie 8k i zrobił CAŁE auto. Serce,
  • Odpowiedz