Wpis z mikrobloga

Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes
  • 275
  • Odpowiedz
@ASR: w tej cenie nie patrz na konkretny model tylko jak najlepszy stan auta.


@exyvL: Bez przesady, uważam że w tej kwocie już można znaleźć dla siebie coś konkretnego... To nie 3tys.

@vector_cd2401: OC wcale nie będzie jakoś mega droższe, a zarejestruje to na matkę. Po czym wnosisz że tyle trzeba włożyć?


@Shatter: OC w takich autach jest najmniejszym problemem. Tankowanie w sumie też jak Diesel albo LPG.
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: e39 z 2.0 dieslem da radę kupić igłę za 10k ale nawet utrzymanie w dobrej kondycji tej najsłabszej piątki super tanie nie jest (miałem w rodzinie przez prawie 2lata i trochę km zrobiłem). Jaki miał motor w 39 że nie podołał utrzymaniu?
  • Odpowiedz
@Bombowy_Zasilacz: I bardzo dobra decyzja, na szpanowanie autami przyjdzie czas jak będzie Cię na to naprawdę stać (czyli z głowy dom/mieszkanie i reszta), a teraz autko ma jeździć i się nie #!$%@?ć :)
  • Odpowiedz