Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wpisalem sobie na instagramie tag #ukrainiangirl i #polishgirl i oto wnioski
#ukrainiangirl
caly przekroj kobiet, kijowskie instakaryny z powiekszonymi ustami, skromne dziewczyny z biednych rodzin, ambitne bizneswoman, 20latki z 2 dzieci, rozne typy urody, od skandynawskiej przez slowianska do tureckiej, doslownie wszystkie mega ladne (albo mega zrobione), przyjazne okragle mlodo wygladajace twarze, usmiech, zdjecia bardzo dobrej jakosci, zawsze ladnie schludnie umalowana, ladne ciuchy, sukienki, szpilki. Zdjecia na tle krajobrazow, kwiatow, ze znajomymi. WSZYSTKIE dziewczyny szczuple.

#polishgirl
Pierwsze co sie rzucilo w oczy po przegladaniu poprzedniego tagu to taka wredota w oczach tych dziewczyn. Nie potrafie tego wytlumaczyc ale wiekszosc wygladala strasznie agresywnie i roszczeniowo, znudzony pusty wzrok. Duzo karyn, ale zaskoczyla mnie tez ilosc ulanych julek. Ogolnie bardzo duzo ulanych dziewczyn, ale nawet takie normalne dziewczyny powiedzialbym ze sa jakies 7 kg grubsze niz ukrainki. Wiekszosc na jedno kopyto, nieciekawa, malo kobieca uroda. Jak juz widzialem jakas ladna to po wejsciu na zdjecie okazywalo sie ze to jakas z innego kraju tylko daje hasztagi wszystkich krajow. Rzucily mi sie tez niesamowicie brwi #p0lka, nie wiem na czym to polega ze ukrainki w 80% mialy normalne naturalne lekko podkreslone brwi, a polka moze z 1 na 20 miala ladne, a reszta jakies instapotwory, wyskubane w dziwny ksztalt, od polowy oka, pod dziwnym katem, za mocne itd. Przydalby sie w Polsce stylista brwi. Zdjecia to w wiekszosci selfie na tle pokoju albo w lustrze. Polki wygladaly tez w wiekszosci bardzo staro (ciekawe w sumie to jest bo kazda laska z ktora gadam twierdzi ze pytaja ja o dowod zawsze i ludzie nie biora jej na powaznie bo w wieku 26 l wyglada na 16)

Zrobilem tez podobny research na #badoo i tam to juz jest taka przepasc ze tylko sie rzucic z mostu jak ktos mieszka w #polska z witaminkami #zwiazki #badanianaukowe #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #ukraina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania w życiu nie liczy się tylko wygląd, a poza tym Instagram to zbiór zakompleksionych ludzi, w szczególności atencyjnych kobiet które tuszują swoje wady i wybrakowanie pseudo idealnymi zdjęciami, bez względu na narodowość. Mogę ci tylko współczuć tak spłyconego poglądu na kobiety. Życzę szczęścia z ukarynką - nic nie stoi na przeszkodzie żebyś obecnie znalazł jakąkolwiek i nie marnował zwykłym kobietom czasu swoim roszczeniowym #!$%@?. Chętnych do polskiego obywatelstwa nie brakuje ;)
@AnonimoweMirkoWyznania Ale masz problemy... Są samoloty, ludzie teraz migrują po całym świecie, poznaj Ukrainkę, wyprowadź się na Ukrainę/sprowadź ją tutaj/wyjdźcie razem i tyle. Nie wiem, że w tych czasach jeszcze jakieś dyskusję są w tym temacie. Nikt nie ma obowiązku się dostosowywać pod gust kogokolwiek, każdy wybiera to co mu pasuje i tyle.

Trochę wam zazdroszczę, bo w czasach transformacji ustrojowej nie mieliśmy tylu możliwości przeżycia życia po swojemu.

Szerokiej drogi, pisz