Wpis z mikrobloga

dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie?
rodzice mówią, że dlatego, że zbliżam się do drogi głównej i nie widze drogi podporządkowanej, więc się nie zbliżam do krzyżówki z taką drogą, ale jakbym jechał z innej strony to bym się zbliżał. przecież to nie ma sensu to ich łumaczenie
błąd w programie czy jest jakieś wytłumaczenie?
#prawojazdy #pytaniedoeksperta #pytanie
Pobierz hehexdlollmao - dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie? 
rodzice mówią, że dl...
źródło: comment_INjdONKCcQlA4FQNrrULw5Cap1w8jecl.jpg
  • 160
ja się zgodze z OP-em, czy to skrzyżowanie to skrzyżowanie z drogą podporządkowaną? no tak. a autorowi chodziło o coś innego


@KwadratowyPomidor2: pewnie w pytaniu chodziło właśnie o tą drogę i może takiego języka się używa w kręgach samochodowych, ale imo jest to absolutnie #!$%@? opis sytuacji
no ja bym "pokumał" o co chodzi i dał nie, ale pytanie jest do dupy


@KwadratowyPomidor2: no to masz 50/50 zależy jak pokumasz, logiczne czytanie tekstu bez wykręcania i próby wejścia w umysł autora powinno być kluczem do interpretacji treści, skąd ja mam wiedzieć w jakim kontekście autor zadaje to pytanie, to tak jakbyś miał przed sobą czerwono-zielone jabłko i masz pytanie 'czy jabłko jest czerwone", są dwie sprzeczne odpowiedzi i
@luxphere: w ogóle widziałem już takie pytania na wykopie. jakby na to pytanie poprawną odpowiedzią byłoby TAK to ludzie by bronili #!$%@? pytania "hurr OP-ie jak to wcisnałeś NIE? przecież jedziesz drogą podporzadkowaną durr"


Człowieku mam nadzieję, że nie jeździsz po ulicach, bo stwarzalbys zagrożenie.
@luxphere: co to jest za argument? jadąc taką drogą wiem, że nie mam pierwszeństwa, ale konstrukcja pytania i dobór słów wskazuje na to, że układała je osoba niepełnosprawna intelektualnie. albo w terminologgi "okołoprawojazdowej" takie skrzyżowanie tak się nazywa i w ogóle, ale to już wina idioty, który ta terminologię układał, a nie moja, że nie potrafie wejść w tok rozumowania jakiegoś pana wiesia i myślę logicznie, takie jest moje zdanie i
@luxphere:

Człowieku mam nadzieję, że nie jeździsz po ulicach, bo stwarzałbyś zagrożenie.

Jakie zagrożenie, jesteś głupi czy co? Gość doskonale rozróżnia drogę z pierwszeństwem od drogi podporządkowanej. Gdzie tu masz w jego rozumowaniu zagrożenie?

To Twój mózg działa za prosto, żeby pojąć, że skrzyżowanie to tak jakby zbiór krzyżujących się dróg. W tym przypadku są to drogi z pierwszeństwem przejazdu i podporządkowana, z której perspektywy zrobiono zdjęcie. Pytanie jest głupio
@inzynier_robert: ech. Z każdej strony jest to skrzyżowanie drogi z pierwszeństwem przejazdu z drogą podporządkowaną. I kolejność tych terminów nie definiuje tego kto ma pierwszeństwo, znaki to robią.
Dlatego też jadąc podporządkowaną można uważać zarówno, że to skrzyżowanie z drogą podporządkowaną jak i z drogą z pierwszeństwem przejazdu, bo obie drogi się tam krzyżują.