Wpis z mikrobloga

dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie?
rodzice mówią, że dlatego, że zbliżam się do drogi głównej i nie widze drogi podporządkowanej, więc się nie zbliżam do krzyżówki z taką drogą, ale jakbym jechał z innej strony to bym się zbliżał. przecież to nie ma sensu to ich łumaczenie
błąd w programie czy jest jakieś wytłumaczenie?
#prawojazdy #pytaniedoeksperta #pytanie
hehexdlollmao - dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie? 
rodzice mówią, że dl...

źródło: comment_INjdONKCcQlA4FQNrrULw5Cap1w8jecl.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
niektorym nie przetlumaczysz dlaczego NIE to dobra odpowiedz. Oni sa chyba jak plaskoziemcy albo i gorzej xD


@stormkiss: każdy z tego wpisu to rozumie wy nie jesteście oświeceni. tylko nie wiem po #!$%@? wy bronicie bardzo źle ułożone pytanie "po prostu przyjmij że w takich pytaniach nie bierzesz pod uwagę drogi po której się poruszasz" (wtf?)

wystarczyło zadać pytanie

"czy droga na skrzyżowaniu na które wjeżdzasz to droga z pp?"
  • Odpowiedz
@stormkiss
Ale ja rozumiem kolegów i ich punkt widzenia. Tylko rozwiązując takie testy trzeba na serio brać dosłownie każde słowo i wyobrażać sobie, że serio w tej sytuacji siedzisz za kółkiem;)
  • Odpowiedz
  • 6
@hehexdlollmao Rozumiem Twoje wątpliwości i w pierwszej chwili się z Tobą zgodziłem. Natomiast pójdz krok dalej. Mozna traktować skrzyżowanie jako osobny byt i tu jest skrzyżowanie dróg podporządkowanej i tej z pierszeństwem i faktycznie zbliżasz się do skrzyżowania z drogą podporzadkowaną (jak i skrzyżowania z drogą z pierszeństwem).

Natomiast, można to pytanie rozumieć inaczej. Nie skrzyżowanie jako "osobny byt", a części Twojej drogi. Zbliżasz się do skrzyżowania z drogą poporzadkowaną? Nie,
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2 Przystępując do testów powinieneś znać już znaki drogowe. Proszę, zapoznaj się szczególnie z tym i jego nazwą. Potem wyobraź sobie, że samochody, które są na drodze z pierwszeństwem przejazdu mijają ten znak a Ty widząc znak "ustąp pierwszeństwa" nadal upierasz się, że dojeżdżasz do skrzyżowania z drogą podporzadkowaną... Szkoda słów.
luxphere - @KwadratowyPomidor2 Przystępując do testów powinieneś znać już znaki drogo...

źródło: comment_BFs6Oql2h6HuirMxl7xec3jRH6Yp1Szw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2
@hehexdlollmao wg mnie analogia jest jak np. Masz na imię Paweł i idziesz się spotkać z Kasią.
Pytanie czy idziesz na spotkanie z Pawłem?
Co byście odpowiedzieli? Teoretycznie niby tak, bo samo spotkanie jest Pawła z Kasią. Ale to Wy jesteście o to pytani. Tak samo tutaj, jesteś na jakiejś drodze i przy pytaniu z jaką drogą będzie skrzyżowanie to od razu wiadomo, że pytają o droge, z ktora
  • Odpowiedz
Masz na imię Paweł i idziesz się spotkać z Kasią.

Pytanie czy idziesz na spotkanie z Pawłem?


@klokupk: xD nawet nie czytam dalej, to ma być dosłowne proste pytanie sprawdzające twoją wiedze -.- jak jesteś nawet cień szansy na inną interpretację pytania (jest - OP źle zrozumiał) to pytanie jest złe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Voxen: ta, jest pytanie "czy możesz polewać oparzenie zimną wodą" i skąd ja mam #!$%@? wiedzieć jakie oparzenie do #!$%@?? całe życie mi mówili, że nie mogę, mam stopniowo zwiększać temperaturę, ale skąd ja wiem o jakie oparzenie chodzi autorowi pytania i czy on pyta w absolutnym sensie czy w sensie, że id razu leję zimną. odpowiedz jest taka, że można, no ale nie zawsze, a pytanie nie podaje o
  • Odpowiedz