Wpis z mikrobloga

dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie?
rodzice mówią, że dlatego, że zbliżam się do drogi głównej i nie widze drogi podporządkowanej, więc się nie zbliżam do krzyżówki z taką drogą, ale jakbym jechał z innej strony to bym się zbliżał. przecież to nie ma sensu to ich łumaczenie
błąd w programie czy jest jakieś wytłumaczenie?
#prawojazdy #pytaniedoeksperta #pytanie
hehexdlollmao - dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie? 
rodzice mówią, że dl...

źródło: comment_INjdONKCcQlA4FQNrrULw5Cap1w8jecl.jpg

Pobierz
  • 160
pytanie nie jest czy sie zblizam do drogi z pierwszenstwem tylko do skrzyzowania ktore ma droge podporzodkowana


@hehexdlollmao: Nie. Pytanie jest, czy dojeżdżasz do skrzyżowania z drogą podporządkowaną. A dojeżdżasz do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu. Ogółem przez to, że pytania na egzaminie trzeba traktować dosłownie, to przez to wydaje się, że ktoś #!$%@? je układał.
Ogółem przez to, że pytania na egzaminie trzeba traktować dosłownie, to przez to wydaje się, że ktoś #!$%@? je układał.


@Pangia: no właśnie #!$%@? mnie ta zabawa w co autor miał na myśli w niektórych pytaniach, jak jest faktycznie tak jak tu tłumaczycie to przecież dobór słów jest autystyczny

Nie, pytanie jest dobrze skonstruowane;)
@KwadratowyPomidor2 Jeśli po prawej widzisz znak ustąp pierwszeństwa i pytanie brzmi tak a nie inaczej to do jakiej drogi się zbliżasz? Do drogi z pierwszeństwem przejazdu, więc znajdujesz się na drodze podporzadkowanej. Jak można tego nie rozumieć?
Chodzi o to z czym krzyżuje się droga która się poruszasz. Zgadzam się ze pytanie jest z dupy sformułowane i Twój tok myślenia jest jak najbardziej logiczny - pytania nie powinny pozostawiać możliwości odmiennej interpretacji.


@zielonamarchewka: dziękuję, to wszystko czego potrzebowałem, jestem w stanie przyjąć, że autorowi pytania chodziło o co innego ale nie jestem w stanie zaakceptować, że poprawnie sformułował pytanie