Wpis z mikrobloga

dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie?
rodzice mówią, że dlatego, że zbliżam się do drogi głównej i nie widze drogi podporządkowanej, więc się nie zbliżam do krzyżówki z taką drogą, ale jakbym jechał z innej strony to bym się zbliżał. przecież to nie ma sensu to ich łumaczenie
błąd w programie czy jest jakieś wytłumaczenie?
#prawojazdy #pytaniedoeksperta #pytanie
hehexdlollmao - dobra bo #!$%@? dostane
dlaczego tu jest nie? 
rodzice mówią, że dl...

źródło: comment_INjdONKCcQlA4FQNrrULw5Cap1w8jecl.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
a) czy to skrzyżowanie ma drogą podporządkowaną - TAK/NIE

b) czy auto wjeżdża na skrzyżowanie z drogą podporządkowaną - TAK/NIE


@luxphere: i znowu uniknąłeś odpowiedzi. nie ma sensu dalsza dyskusja jak nie potrafisz na jedno pytanie a potem drugie z testu
  • Odpowiedz
"Czy w przedstawionej sytuacji zbliżasz się drogą podporzadkowaną (co sugeruje znak) do skrzyżowania z drogą podporzadkowaną?"


@luxphere: ale to pytanie tak nie brzmi, gdyby tak brzmiało nie byłoby problemu
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao i nie musi tak brzmieć. Znaki mówią tutaj same za siebie. "Zblizam się do skrzyżowania drogą podporzadkowaną, bo widzę znak ustąp pierwszeństwa. Jeśli ja widzę ten znak to znaczy, że drogą z którą krzyżuje się moja droga musi mieć pierwszeństwo. Czy zblizam się w tym przypadku do skrzyżowania z drogą podporzadkowaną? Nie."
  • Odpowiedz
Pytanie jest na zasadzie 'czy droga do ktorej dojezdzasz jest droga glowna czy podporzadkowana'.


@stormkiss: to czemu od razu się tak nie spytać ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak chociaż jedna osoba inaczej rozumie pytanie (OP) chociaż dobrze zna zasady to znaczy że to pytanie jest do dupy
  • Odpowiedz
@stormkiss: to autor pytania kombinuje jak #!$%@?, skrzyżowanie to całość a nie tylko moja perspektywa, #!$%@? z tego wynika, że ja i osoba z mojej prawej strony zbliżamy się do różnego typu skrzyżowań. co to jest za logika, jaki zjeb to wymyślał?
  • Odpowiedz
@hehexdlollmao: skrzyżowanie to całość a nie tylko moja perspektywa
No ja myslalem, ze to pytanie DO CIEBIE i tego co TY widzisz, bo sprawdza TWOJE zachowanie i co bys TY zrobil, ale co ja tam wiem. Ja juz prawko mam ;D
  • Odpowiedz
No ja myslalem, ze to pytanie DO CIEBIE i tego co TY widzisz


@stormkiss: czy patrząc na obrazek widzisz skrzyżowanie z drogą podporządkowaną? bo ja ją widze i z perspektywy kierowcy nawet ją jadę. jak myślisz że wjeżdzasz na skrzyżowanie bez drogi podporządkowanej (twojej) to zaraz cię #!$%@? samochód
  • Odpowiedz