@Bajo-Jajo: To jest ćwiczenie wymiany magazynka w warunkach bojowych w sytuacji np. urwania lub ciężkiego zranienia jednej ręki. Myślę, że poparzenie sobie łydki jest wtedy najmniejszym problemem ;)
@Bajo-Jajo: A dostrzegasz różnicę między "pykaniem" na strzelnicy z rodziną a byciem najeb*nym adrenaliną do tego stopnia, że nie czujesz, że Ci właśnie oderwało pół głowy?
Jest jeszcze opcja poprosić wroga, żeby przez chwilę przestał chcieć Cię zabić. Lufa ostygnie i wszyscy będą zadowoleni ;)
@Awganowicz: spróbuj na berylu po wystrzeleniu 2-3 magów do celów ukazujących się ;p, żadna z tych okładzuin z szynami nie ochroni cię przed gorącem ;p
Pierwsza Wigilia bez Taty minęła. Zmarł w listopadzie równo 3 miesiące po diagnozie. Mirki i Mirabelki spędzajcie czas z rodzicami bo nigdy nie wiadomo. Mój tata nie dożył nawet 60. #feels #rodzina
źródło: comment_0PzEKi6xhCqnVrxbLNloyNJy4vSkorv2.jpg
PobierzJest jeszcze opcja poprosić wroga, żeby przez chwilę przestał chcieć Cię zabić.
Lufa ostygnie i wszyscy będą zadowoleni ;)
@Bajo-Jajo: czym miałby sobie poparzyć skoro "łapie" ją za łoże/nakładkę na rurę gazową?