Wpis z mikrobloga

mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowypasek czy chce sie poznać, no to sobie konwersujemy i zastanawiam sie czy ciągnąć to dalej. Rok młodsza ode mnie, takie 7/10. ogółem spoko, tylko jest z takiej, no niestety patologicznej rodziny. Łącznie jest ich tam 12 (!) i nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że jej stary przepija całe 500+ (6000!) ogólnie bieda jak w wiosce w głębi rosji. szczerze to nawet nie wiem czy bieżącą wode tam mają. jedyne sprzęty typu kompy, telefony mają z unii i mopsu. tylko że jej stary podobno fest znęcał sie nad większiścią dzieci, w sensie bił. To teraz może coś o mnie. Typowy Nerd, fanatyk komputerów, raczej spokojny. biedy u mnie raczej nie ma. tate jeźli pije to ew. na jakimś grillu. no ogólnie normalna rodzina. tate ma tartak a mame studio fotograficzne. łącznie jakieś 9-10k miesięcznie ( część idzie na spłacenie kredytów itede ). Kontynuując, ta jej rodzina jest w okolicy znana z biedy, ma kuratora. aha, jeszcze jedno. ja mieszkam w małym mieście 3k mieszkańców, a ona na wsi, 8km ode mnie.
eterniter67 - mirki, napiszczie co o tym sądzicie. 2 dni temu napisał do mnie #rozowy...

źródło: comment_DdbtMaX0orfUdqlSUQPT9XIPEbiRTZHG.jpg

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mordo, jakim bolcowaniu XD ja jej na oczy nie widziałem


@eterniter67: To skąd wiesz, że jest 7/10? Coś dużo niewiadomych. Pytanie czy jest ładna i czy się dogadujecie i czy chciałbyś z nią coś więcej. Jeśli tak to trzeba próbować. Kobiety zawsze celują w wyższe klasy społeczne, niż te z których pochodzą, to naturalne i od razu stawia ciebie na właściwym miejscu. Natomiast trzeba być twardym i ostrożnym, bo może
  • Odpowiedz
@eterniter67: mój kolega poznał taką szara myszke, sytuacja bardzo podobna, pieć lat później dorobili sie dwójki dzieci, zyją w konkubinacie, ona zajmuje sie domem a on chodzi do roboty, w ich domu nie ma alkoholu czy innych używek, dzieci zadbane, mieszkanie zadbane, wiem na sto procent ze dziewczyna sie nie puszcza, jest miła i sympatyczna, kiedys mi powiedziala ze jak dzieci troche podrosną to pojdzie do pracy do tesco czy
  • Odpowiedz
@eterniter67: ktoś już to napisał, ale od siebie coś dorzucę - nic o tobie nie wiem, więc może to i dobrze, że pytasz na wykopie o opinie w tym temacie, ale masz swój rozum, nie skaczesz z klifu więc spotkać się możesz. Chciałbym, żeby tak było jak ktoś pisał wyżej - że to miła dziewczyna, która szuka bratniej duszy, albo chociaż jakiegoś wsparcia duchowego, że się tak wyrażę. Możesz to
  • Odpowiedz
@eterniter67: Gdyby była nieco starsza, to pomyślałbym, że nieprzypadkowo wybrała akurat ciebie do rozmowy (kasa i status), ale z racji, że pisze jak dziecko, to nie sądzę by była aż tak wyrafinowana.

Jak by była ładna z wyglądu, to szedłbym w to. Fakt że gra w gry komputerowe dodaje jej +100 użyteczności kumpelsko-związkowej (jakby nie wyszło pod względem romantycznym, to jest chociaż dobry materiał na przyjaciółkę). ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eterniter67: uwielbiam jak ktoś ocenia ludzi przez pryzmat całej rodziny, daj szansę bo ona nie miała na to wpływu gdzie się urodziła (°°
  • Odpowiedz
@eterniter67: Poznaj i jak okaże się wartościowa to wyrwij z tej rodziny. Wyjedźcie do większego miasta i zacznijcie żyć po swojemu. Tak bym zrobił.
Tylko ostrożnie z kasą, nieraz ludzie z biedy wstydzą się, że nie mogą sobie pozwolić na wiele rzeczy.
  • Odpowiedz
@eterniter67: Ja tak zrobiłem, może nie tyle wyrwałem z biedy (bo nic nie brakowało) ale rodzinę miała wybitnie toksyczną. Poszliśmy na swoje, lekko nie było (i moja i jej rodzina nie były zadowolone..) ale jakoś się udało. Po czasie związek padł z zupełnie innych przyczyn ale przynajmniej dziewczyna wyszła na prostą.
  • Odpowiedz
@eterniter67: w szoku jestem co ludzie wypisuja... zwiazki w wieku 13-17 lat cechuje to ze ludzie zazwyczaj nie zastanawiaja sie nad kasa, klasa spoleczna ani tym czy to bedzie milosc na cale zycie. Po prostu daja sie porwac hormonom i swiezosci calego procesu... I to w tym wieku jest najpiekniejsze.
Co innego kiedy masz 24-30 lat, kariere, wlasny kwadrat i miejsce na swiecie. Wtedy skreslasz hurtowo potencjalnych partnerow bo nie
  • Odpowiedz
@eterniter67: kurde sprobuj, jak stwierdzisz, ze na dziewczyne nie jest ok to moze zyskasz zajebista znajoma/ przyjaciolke. mlody jestes, ona wydaje sie tez ok. kurcze, czemu nie?
  • Odpowiedz
  • 5
@eterniter67: ehhh ja tu jakieś wpisy o depresji ciągle wrzucam i żaden fajny Mirek nie napiszę, a taka młoda patusiara napisała i od razu ma fajnego myszka szarego gejmingowego, ja pierrrrrr ehh


@wszystkiekoty Patusiara ciągnie mocniej #pdk.
  • Odpowiedz