Wpis z mikrobloga

@komarek pewnie już były takie pytania, ale nie umię nigdzie ich teraz znaleźć:
1. Drogi jest taki worek?
2. W czymś przeszkadza/ogranicza Cię ten worek? Bo jeśli nie, to taki worek to same plusy ;)
@Heekate: wpadłem po kilku tygodniach na stare śmieci, drugi czy trzeci temat czytam, a tu takie pytanka złoto, że przez ciebie jutro chyba też tu zajrze mordo

tożto kwintesencja tego co powinieneś wiedzieć, jeżeli coś chcesz o tym wiedzieć, ale możesz nie pomyśleć o to zapytać!
takich ludzi nam potrzeba a nie tam jakieś tam

Nikt nie Widzi tego worka pod ubraniem, (...) mogę uprawiać sport chodzić na basen itp.


@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komarek: jakich diet próbowałeś nim stan się pogorszył tak, że trzeba było założyć stomię?
Próbowałeś może metod naturalnych? Np. kurkumina, kefir, olej CBD albo jeszcze lepiej ekstraktu CBG, soku z aloesu, różnych gatunków grzybów (nie pamiętam nazw)?

Zdrowia Miras!
@carbyne: Pod ubraniem nie widać, na basenie widac ale co to za problem ? Dla mnie żaden :) a stomia nie jest przeciwwskazaniem ro uprawiania żadnego sportu, nawet kontaktowego (są ochraniacze).... także tego
: Pod ubraniem nie widać, na basenie widac ale co to za problem ? Dla mnie żaden :)


@komarek: No dobra, masz mnie.
Bo w sumie wiadomo o co chodzi - że jak chcesz to ukryjesz, a na basen może i nie, ale chodzić sobie możesz - ale wiesz, #!$%@?łem się dla zasady xD