Wpis z mikrobloga

@komarek

@Heekate: Poczytaj moje AMA


Przeczytałem i nie ma tam odpowiedzi na pytania czy podczas spania na brzuchu pękł worek i wylalo sie gowno albo tego czy odczuwasz egzystencjalna potrzebę posiedzenia sobie na kiblu

Dodam jeszcze jedno - czy przy uprawiania sportów kontaktowych np. sztuki walki istnieje jakieś ryzyko uszkodzenia sprzętu?
  • Odpowiedz
@komarek: słuchaj, napisałeś, że możesz uprawiać sport, ale jak to jest z mięśniami brzucha? Jak się napinają? Przy napinaniu nie ściska ci jelita jak jest wyjęte na zewnątrz? Dałbyś rade sobie robić przysiady na siłce albo czy w ogóle ćwiczenia siłowe wchodzą w grę?
  • Odpowiedz
@Korba112 czy pękł ci kiedys worek przy spaniu na brzuchu, czy chodzisz do kibla zeby sobie posiedzieć i przemyśleć zycie oraz czy możesz uprawiać sporty kontaktowe takie jak np. sztuki walki
  • Odpowiedz
@filip6666: u mnie w pracy jest wesoło... szczególnie jak opowiedziałem jak po zjedzeniu kaszanki, cała kasza mi z worka wypływała :-) Teraz sobie proponują kaszankę od Korby112. Miałem też propozycję zrobienia czegoś w rodzaju Kopi Luwak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DestroDevil: Worek nie pęka tylko rozszczelnia się na plastrze przy skórze. Zdarzyło mi się dwa razy. Ale to nie jest stolec (który formuje się w j. grubym) a płynna lub połpłynna treść o różnym zapachu od neutralnego po smród (po smażonej rybie).
  • Odpowiedz
@k__d: Choruję od lat, w maju miałem operację. Ja jednak mam zachowaną połowę j. grubego i już niebawem czeka mnie zespolenie i pozbycie się worka.
  • Odpowiedz