Wpis z mikrobloga

Każda kroplówka to koszt 3500euro. Ogolnie dziala i mąż czuje się prawie jak normalny czlowiek. Jedynie kilka dni przed kroplowka, widac, ze juz lek potrzebny i wtedy go boli brzuch. On sie bardzo boi, ze to tez przestanie dzialac i bedzie potrzebna operacja.


@trollik: Proszę bardzo, faktycznie jak parafian posłuchać to do proboszcza nie tylko z pytaniem, ale i z odpowiedzią przyjdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słuchaj
@trollik: to fajnie tak podawać jakie to kwoty za leki, które to nie są twoim wydatkiem :) to tak rozumiem informacja wtrącona w ramach społecznego wezwania do walki wszystkich Polaków by coś z tym fantem zrobić chyba może nie wiem....

a kas chorych to nie ma od 1768 r. kiedy to Ludwik XVI powiedział "Czas na NFZ i elo"
@Kaplanka: jeżeli twoje doświadczenia z tym portalem skłaniają cię raczej ku opcji, że mogłem nieintencjonalnie pomylić ze sobą te dwa słowa to w dobrym kierunku tu chyba nie idzie XD [nie wchodziłem kilka tygodni ostatnich]
Nie wyspalem sie a ostatniej nocy, nie moglem zasnac poniewaz myslalem nad typem srajacym do worka brzuchem i to nie bait w mojej glowie rodzily sie kolejne pytania. Dlatego @komarek prosze o zaspokojenie mojej ciekawosci.
Czy kontrolujesz sranie i pierdzenie? Na jakiej zasadzie to dziala? Jesli nie mozesz tego kontrolowac to czy gdy np jesz sobie obiad to worek moze zaczac sie wpelniac bez twojej zgody i moga temu towazyszyc pierdy? Co
@Kaplanka: nie zrozum mnie opacznie - to że to wyłapałaś i wiedziałaś to się ceni tak ogólnie

ale są takie fajne false friends i w języku polskim, którymi można próbować potrollować znajomych np. pytaniami w stylu: "ej jakie to były te cząstki elementarne w modelu standardowym? fermiony i bizony, nie?" xD

jeszcze były jakieś, gdyby akurat nie było pod ręką znajomych pasjonatów fizyków ;)

@Heekate: większość była chyba nawet tutaj
@komarek: Jeśli można to zadam kilka pytań:
- jakiego modelu używasz na basen?
- o której jesz ostatni posiłek przed snem i jak bardzo jest obfity?
- czy po wyłonieniu lufy miałeś jakieś problemy? Odparzenia, nadżerkę na skórze? Czy od razu sprzęt dobrze dobrałeś?
- ile najdłużej trzymała Ci się płytka?
@Korba112: Sprawdź moje AMA ale tak na szybko na basen coloplast mio, jem kiedy mi się chce nie patrzę na godzinę i ile jem. Pielęgniarka stomijna dobrała mi sprzęt i używam go do tej pory bez wpadki. Płytkę zmieniam co tydzień, zdarzyły się dwa tygodnie i trzymała zajebiscie ale nie wyglądała już estetycznie
@komarek: Dwa tygodnie to dla mnie nie do wyobrażenia. U mnie rekord to 3,5 doby. Ale ja mam strasznie delikatną skórę po zabiegach i ostatniej utracie wagi.
A jak się najem na noc, to w nocy 3 razy muszę opróżniać - stąd moje pytanie.