Wpis z mikrobloga

@niepanimaju

dlatego smutno maja przegrywy. w dobie internetu i instagrama nawet jak maja laske to ona moze dostawac 2 wiadomosci dziennie o tym ze widza ze ich facet to mieka faja i ze dojdzie z nim 15 razy i poczuje ze zyje xD


Wooow wooow boy, nie każdy tak jak ty ma 20 lat i 99% jego życia nie toczy sie w socjal mediach i na prywatnych wiadomościach na fejsiku. #!$%@? od
@WiktorekS:

@niepanimaju: Polscy lekarze aa szanowani na calym swiecie i z latwoscia znajduja zatrudnienie w innych, bardziej rozwinietych panstwach. Dlaczego mialbym ich nie sluchac?


Dlaczego mialbym bardziej sluchac anona z internetu niz lekarza ktory poswiecil pol zycia na badanie seksuologii Polakow.

Skoro badania wykazuja ze przecietny stosunek trwa od 2 do 8 minut, a najczesciej stosunek trwa 3 minuty (mediana), a kobieta wysmiewa 7 minutowy stosunek, to oznacza ze z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@grey_m Dla mnie te dane wyglądają tak jakby dotyczyły tylko czasu ciągłej penetracji bez zmiany pozycji. Jak jest gra wstępna, oral, stosunek ze zmianami pozycji to musi zejść przynajmniej z pół godziny. Chyba, że to ja mam problemy z dojściem xD