Wpis z mikrobloga

A tak wgl to czekam cierpliwie na vtm: bloodlines 2 i cyberpunk. Sa to pozycje obok rdr2 dla ktorych jednak zdecydowalem sie na zakup ps4 i tv.

Generalnie podliczajac: rdr2 kosztowalo mnie 160 ziko. Zakladajac ze reszta bedzie kosztowac 269 ziko za sztuke, to wydam 698 ziko na gry, 1300 na konsole i 1k na tv. A no i jeszcze polka pod telewizor i konsole ale tego nie licze xD

Lacznie 3k, pogram w swoje wyczekiwane tytuly, poogladam netflix, poogladam HBO, pogram w war thunder czy tam path of exile, bulki wedliny itd.

Za 3k nie zlozylbym nawet PC ktory bylby upgrade wobec mojego. Za 1600 mialbym procesor + plyte glowna, zostaloby 1400 na GPU a to w tych czasach smieszna suma na budzetowa karte ze sredniej polki. I zostalbym przy tym samym monitorku sprzed 6 lat, z rozwalajacymi sie glosnikami i inne takie.

Generalnie na plus. A jak wyjdzie PS5 to pewnie PS4 sprzedam z grami za 1k jak sie da i troche doloze.
#ps4 #gry #cebuladeals
  • 17
@daczka92: pomyliles sie kolego. Niczego nie hejtuje. Przeciez mam pc. Nawet 2. PC i laptop. Laptop do excela i innych takich a PC do grania (wczesniej) a teraz do grania w strategie paradoksu i klasyki gamingu xD

Zwyczajnie konsola wychodzi taniej, tylko mniej ciekawych gier jest. Duzo mniej nawet.
@cabeiu: kiedy wy zrozumiecie ze jak porownuje cene to nie znaczy ze pisze ze hurr PC to gowno.

Kolego, ja tez myslalem zeby podlaczyc PC do tv i leciec na 2 hdmi. Ale ze tv duzy, czestotliwosc taka sobie, to z bliska nie moglbym pracowac raczej.
A druga rzecz - nie mialem wczesniej telewizora bo nie byl mi potrzebny. I jakby nic to nie zmienia w wyliczeniu, tylko tyle ze do
kiedy wy zrozumiecie ze jak porownuje cene to nie znaczy ze pisze ze hurr PC to gowno.


@Kartkowka_z_grilla: fajnie, tylko ze nigdzie nie napisalem, że tak uwazam.

zostaloby 1400 na GPU a to w tych czasach smieszna suma na budzetowa karte ze sredniej polki

1400 na GPU to spoko suma i można bez problemu dorwać 1660Ti lub nawet RTX 2060 wiec spoko opcje. no ale jak sie szuka argumentow za konsola
@Kartkowka_z_grilla: cóż, generalnie to fakt samo granie na konsoli jest tak czy siak tańsze bo samo PS4 Slim można kupić za połowę tej kwoty, a telewizor/monitor do którego można go podpiąć ma większość ludzi więc te 3k i tak naciągnąłeś nieco na niekorzyść konsoli. Niemniej jednak jeśli PC za 3k nie jest dla Ciebie upgrade to masz raczej dobrego kompa na którym i tak pograsz we wszystko w FHD na ultra
@cabeiu: no jakby ton wypowiedzi zasugerowal. Zreszta nie zadales sobie tez trudu zrozumienia o czym pisze.
Cala seria xx60 to przeciez srednia polka. Tak bylo z gtx 960 (ktore mam obecnie) i 1060, i tak jest z 2060. Gorna polka to xx80.

Owszem, 2060 w zupelbosci wystarczy zeby zagrac w cyberpunk w lepszych detalach niz na konsoli (tak zakladam). Czy warto kupowac to GPU oraz peryferia aby zagrac w 3 gry