Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@ejenes: jaka gównoburze? Ja tylko pytam z czystej ciekawości.
@bodziodestruktor: a według ciebie nie używa go jak zabawki? To co niby robi? Odpedza szatana? W dupe miał go sobie wsadzić żebyś uznał, że używa go jak zabawki? Wydawało mi się, że Jezus na krzyżu to najważniejszy symbol dla katolika, a tu został sprowadzony do roli czosnku i kolka na wampira. Dlatego zadałem pytanie, dlaczego to współczesnego katolika nie oburza, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bodziodestruktor: masz rację gówno mnie to obchodzi. Ale jestem człowiekiem ciekawym świata i zastanawiam się, czemu tęcza jest be, a robienie z najświętszego katolickiego symbolu zabawki juz nie.
Czyli jeśli będę od dzis używał krzyża do odpedzania od siebie osób leworęcznych, bo uważam ich za wcielenie szatana, to też nie będzie profancja?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bedels: gdzie tu widzisz spięte poslady? Jakiekolwiek pytanie w sferze niewygodnej uznawane jest od razu za kręcenie afery? Mnie po prostu fascynuje katolicka hipokryzja, w której tęcza na maryjce jest uznawana, za najgorsze bluznierstwo, a krzyż może być bez problemu używany jak różdżka.
A i widze, że ty z tych co lubią mówić innym jak mają spędzać wolny czas. Typowo Polsko-katolickie. Pozdro z fartem mordo600