Wpis z mikrobloga

Jechalrm godzinę temu po wislostradzie około 140kmh na ograniczeniu do 80. Dojechalem powoli do srebrnego bmw 3 i tak naszla mnie refleksja ze to moze ten tajny radiowóz. Ale nie widac wewnatrz kamerki ani kogutow to napewno nie on. Dojechalismy do mostu grota i akurat przez sam środek wislostrady przebiegał facet z rowerem w rękach xD bmw przyhamowało, włączyło koguty i do niego zjechali xD
Dziekuje ci kolego z rowerem, uratowales moje prawo jazdy ( ͡º ͜ʖ͡º)
#warszawa #motocykle
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlfredoDiStefano: Ale z ciebie niereformowalny dzban, przywal w drzewo z taka prędkością i zobaczymy co się stanie, obyś na wislostradzie baranie w inny samochód nie p-------ł. Takim ludziom jak ty powinno się dożywotnio zabierać prawko.
  • Odpowiedz
@AlfredoDiStefano dlatego was nie szanuje motocykliści. Na głównej jest filmik jak motocyklista jedzie szybko i bezpiecznie i na zakręcie wbija sie w samochód, który wyjeżdża z podporządkowanej. Nie masz prawa potem płakać że ktoś Ci wymusil tylko przyjmij kalectwo z godnością jeśli śmiesz z---------ć 140 w zabudowanym. Nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@yorrick: a kierowców samochodów którzy się rozwalają i zabijają innych (bo motocykliści z reguły giną sami) to już szanujesz?? Czy porostu bronisz swojego "stada"??
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Jeżeli nie trzymasz telefonu w ręce to możesz go używać. Przykładowo ja mam w nadmuch włożony magnez do którego przykładam telefon. Jeżeli telefon jest na podstawce to wtedy nie łamie przepisów i często tak robię ale zdarzy mi się wziąć telefon do łapki. Chociaż zgłoszenia w yanosiku są dość proste i do tego nie trzeba odrywać telefonu z podstawki.
@Rzyleta: Z tymi antenami nie jestem do końca
  • Odpowiedz
@Wasky też nie szanuję. Samochód służy do przemieszczania się. Jak chcesz adrenaliny to wypad na tor.

Tylko widzisz różnica jest taka, że większość kierowców samochodów właśnie używa go do przemieszczania/przewożenia, podczas gdy motocykliści jeżdżą głównie dla przyjemności. I rozmawiałem z paroma - nie ukrywali, że jeżdżą po to, żeby z---------ć (cytat dokładny). Więc o ile wśród samochodów zdarzają się kretyni, to wśród motocyklistów zdarzają się rozsądni.
  • Odpowiedz