Wpis z mikrobloga

@barwus:

wchodzi mężczyzna do biura

- DZIEŃ DOBRY

- DZIEŃ DOBRY #!$%@? PO POLSKU NIE ROZUMIESZ?

- DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE

- NO DAJ

- PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST PILOT DO STEROWANIA KLIMATYZACJĄ

- CYK 23

- DOBRA IDZIEMY PRACOWAĆ

a kobieta ja #!$%@? 

- chlip chlip tutaj jest tak zimno

- #!$%@? patriarchalna klimatyzacja

- ehhh tak bym chciała cieszyć się upałem

- a nie mogę

-
@Mescuda: nie wiem co jest śmiesznego w tym memie: klimatyzacja jest wybawieniem, ale przy okazji rozpyla roztocza i wysusza śluzówki, a ustawianie jej na około 19 stopni gdy na dworze jest 30 jest niekorzystne dla zdrowia, prowadzi na przykład do zapalenia krtani. Jest miło tylko jak spocony janusz wraca z papierosa i wita go chłodny wiaterek, nie pomyśli, a siedzieć w takiej temaraturze kilka godzin nie jest ani zdrowe ani przyjemne.
nie wiem co jest śmiesznego w tym memie: klimatyzacja jest wybawieniem, ale przy okazji rozpyla roztocza i wysusza śluzówki, a ustawianie jej na około 19 stopni gdy na dworze jest 30 jest niekorzystne dla zdrowia, prowadzi na przykład do zapalenia krtani. Jest miło tylko jak spocony janusz wraca z papierosa i wita go chłodny wiaterek, nie pomyśli, a siedzieć w takiej temaraturze kilka godzin nie jest ani zdrowe ani przyjemne.


@MPXD:
@Nitro_Express: Tak sie dzieje jak ktos dowcipkowanie zarowno z jednej strony jak i drugiej bierze na serio. Chyba ze temperatura w klimatyzacji jest istotnym elementem w naszym spoleczenstwie o czym nie bylem wczesniej uswiadomiony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)