Wpis z mikrobloga

Uwielbiam to :D Kiedy czuć jak wzrasta MOC hehe. Kolejny trening dynamic effort. Cięższy niż tydzień temu a poszedł o wiele łatwiej to lubię. Wrzucam tylko jedną serię siadów, i dwie ostatnie ciągów.

Poprzedni tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43015445/wczoraj-zrobilem-trening-dynamic-effort-lower-nagr/

Dzisiaj
Cambered bar box squat + chains - 5x5 225kg (+15kg względem poprzedniego tygodnia)
15cm block pull vs bands - 7x3 ~320kg
Reverse hypers 3x12 + lat pulldown 3x12 (back traction)
Standing band ab - 3x10

Siady opisywałem ostatnio, więc nie będę opisywał tego ponownie. W każdym razie, nic mnie nie męczyły, kontrola o wiele lepsza niż tydzień temu, ogólnie czułem jakby to była rozgrzewka, te 5x5 zupełnie mnie nie zmęczyło a te 5 serii zrobiłem łącznie w... 11 MINUT :D, więc sami musicie sobie odpowiedzieć jakie to jest tempo hehe. Powiem że to jest świetne uczucie, po prostu czuć wzrost siły, ostatnio było 15minut, teraz 11min i 15KG WIĘCEJ, poszło jak spacerek.

Następnie block pull vs bands, 7x3 stałym ciężarem ~320kg, celem jest zrobienie każdego powtórzenia coraz szybciej... Wysokość bloków to 15cm dlaczego taka? Bo to zabiera mi całkowicie leg drive i zauważyłem że znacznie utrudnia mi ciąg, trudniej niż z 10cm czy 5cm.. Potem ludzie się dziwią skąd ja mam taki szybki start, dynamikę w ciągu, właśnie w ten sposób ją się buduje, żadne tam pauzy lol i inne bzdety... SPEED KILLS. Przerwy między seriami mniej niż 60s.

Plecy po czymś takim wysiadają :) Dlatego reverse hypers + lat pulldown dla trakcji kręgosłupa, i kręgosłup jest jak nowy.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - Uwielbiam to :D Kiedy czuć jak wzrasta MOC hehe. Kolejny trening dynami...
  • 31
  • Odpowiedz
masz jakas scisla diete lub spisz duzo ze tak szybko masz progres silowy?


@In_thrust_we_trust: See-food diet... Co widzę, to zjadam...

Pożeram wszystko, np wiem że mam w najbliższych dniach ciężkie treningi, to kupuję kilka zestawów z maka, dowalam do tego lody, potem zapijam to wszystko piwskiem, i jestem gotowy na następne katorżnicze treningi. A jak odwalę taki trening, i następnego dnia wiem że mam tylko lekki trening, to kupuje sobie flaszkę
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: o kurde... Czyli nie liczysz nawet bialka ani kalorii?
Dla mnie trening po chlaniu wody czy liskacza raczej nie wchodzi w gre nawet.

Ciekawa sprawa no ale Ty robisz trening stricte silowy, to pewnie innymi prawami sie to rzadzi niz proba robienia masy beztluszczowej
  • Odpowiedz
o kurde... Czyli nie liczysz nawet bialka ani kalorii?


@In_thrust_we_trust: Nope, nie trzeba :) Jem intuicyjnie, po ciężkich treningach organizm sam się domaga żarcia w odpowiedniej ilości. A wiesz jedzenie smakuje dwa razy lepiej, jak z każdą kolejną zjedzoną rzeczą myślisz sobie o tym że to pozwoli Ci dodać kolejne kilogramy na sztangę.

Dla mnie trening po chlaniu wody czy liskacza raczej nie wchodzi w gre nawet.


Jasne, wiesz ja nie
  • Odpowiedz
Piwko ma elektrolity więc spoko, a 0,5l to ty chyba wcale nie poczujesz.


@bartosaq: No 0,5L trunku 40%, to jest taka moja dawka przy której nie odczuwam nic następnego dnia. Co nie znaczy że codziennie tyle piję heh.
  • Odpowiedz
przy takim trybie życie wykręci cie po 40,no ale przynajmniej na trumnie napiszesz ile #!$%@?łes na ohp i przysiad XD


@turbaniuszdywaniusz: Hmmm, obserwując rówieśników jestem w zdecydowanej lepszej formie niż oni, nie choruję, zupełnie nic mi nie dolega, jestem coraz silniejszy i z roku na rok czuję się coraz lepiej.
  • Odpowiedz