Wpis z mikrobloga

Dziewczyna kumpla nie chce się do niego wprowadzić i już mu zapowiedziała, że nie bedzie się przeprowadzać do innej dzielnicy, bo jej pasuje ta, w której wynajmuje pokój z koleżanką aktualnie.
Kolega ma swoje mieszkanie, ładne na nowym osiedlu. Powiedziała mu, że jak będą mieli razem mieszkać to na pewno nie tam. On na to, że jak sobie to wyobraża, skoro on ma już mieszkanie kupione w tej dzielnicy i to wcale nie jest jakoś daleko od niej. Ona, że nie kosultował tego z nią i najwyżej bedzie musiał sprzedać i kupić inne bo ona nie chce mieszkać na zadupiu i dojeżdżać do centrum xD
Panna 22 lata, studentka, dorabia jako kelnerka, nie ma nic.

Tak więc Mirki, mieszkanie, samochód, minimum 5k na łapę to juz za mało, żeby było dobrze.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #bekazpodludzi
  • 208
@sralpies: wiem, sam byłem z 21 latką. Długo ukrywała, że w rzeczywistości jej mózg ma 15 lat. Problem w tym, że one nie dorosną nigdy, dzisiejsza rzeczywistość im na to nie pozwala. Bliżej 30tki spokornieją ale tylko z uwagi na chęć wklejenia gdzieś dupy. Tylko kto wtedy chce na związek kobietę z bagażem #!$%@?ów i armią byłych? Nikt ogarnięty.
@Ekspert_z_NASA: na szczęście nie wszystkie są takie dziecinne. Są też z mentalem na odpowiednim poziomie, ale takie z reguły trzymają się jednego #!$%@? całe życia. To są właśnie często te, które z jednym facetem z liceum przez całe życie przechodzą. Nie mówię, że wszystkie i zawsze, ale często tak jest.
Im dłużej skacze po różnych fiutach tym głupsza z reguły, mniej dojrzała, z większymi wymaganiami co do facetów paradoksalnie, mimo, że
@sralpies: różnie bywa. Zazwyczaj normlniejsze są te mało atrakcyjne fizycznie. Niestety, ładne mają dzisiaj tyle bodźców dookoła siebie, że nie muszą dorastać, wszystko dzieje się samo, kolesi na pęczki, atrakcji pełno. Jak pokumają zasady tej gry, to szybko im odwala i pozbywają się wszelkiej odpowiedzialności oraz obowiązków. Panienki w swojej próżności nie widzą tego, że atencja nie równa się poważne traktowanie. Większość i tak chce je tylko wyruchać, ale to wystarczy
kiedyś to była oczywistość, że dwoje ludzi jest w stanie wyprowadzić się do innego miasta, oddalić od znajomych i rodziny, żeby układać życie z partnerem i to była norma


@Ekspert_z_NASA: W przypadku gdy obie strony były tak samo zaangażowane. Tutaj mowa o przypadku gdzie jednej za bardzo nie zależy akurat.
@dilbert5150: dlatego trzeba z tym walczyć. Jak kazdy bedzie mówił, ze 22 latka to jeszcze taka młoda i nie ma co do niej wymagać, to bedzie tylko gorzej. One niezależnie od swojego czy twojego wieku zawsze wymagają a same uciekają od odpowiedzialność i zasłaniają się milionem wymówek, bo takie jest przyzwolenie społeczne.
@Ekspert_z_NASA: a jak wygląda ten związek i kompromis z jego strony? Wprowadzasz się tu gdzie ja chcę w tym momencie. Tak, jej oferta to kompromis: jeak będziemy chcieli gdzieś zamieszkać znajdziemy inne miejsce bo tamto mi całkowicie nie odpowiada i na razie mieszkam tam gdzie mieszkam i nie musisz się do mnie dostosowywać. Czy "mieszkamy tu i koniec i wprowadzasz się natychmiast" jest dla ciebie lepszym kompromisem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
22 latka to jeszcze taka młoda i nie ma co do niej wymagać


@Ekspert_z_NASA: nie sądziłem, że można mieć inne podejście xd wymagać (czegokolwiek) to się powinno już od małych dzieci (chociażby posprzatania pokoju, czy grzecznego zachowania), więc nie rozumiem jak można niczego nie wymagać od dorosłej laski ¯\_(ツ)_/¯
Przykro się robi od samego czytania. Własne mieszkanie to za mało, jeszcze musi być w dobrej lokalizacji. Ja #!$%@? (
@Ekspert_z_NASA:

No #!$%@?

Popieram ją. Typ sobie myślal że kupi mieszkanie a ona nie może mieć własnego zdania, gustu, potrzeb, ma rzucić wszystko w cholerę bo jaśnie pan tak chce i jeszcze pewnie ona będzie musiała tam mu sprzątać cały czas (bo z koleżanką się dzielą pół na pół) bo przecież "to moje mieszkanie i ja dyktuje warunki"

Widać ogarnięta dziewczyna i chce pokazać że jest niezależna