Wpis z mikrobloga

Dziewczyna kumpla nie chce się do niego wprowadzić i już mu zapowiedziała, że nie bedzie się przeprowadzać do innej dzielnicy, bo jej pasuje ta, w której wynajmuje pokój z koleżanką aktualnie.
Kolega ma swoje mieszkanie, ładne na nowym osiedlu. Powiedziała mu, że jak będą mieli razem mieszkać to na pewno nie tam. On na to, że jak sobie to wyobraża, skoro on ma już mieszkanie kupione w tej dzielnicy i to wcale nie jest jakoś daleko od niej. Ona, że nie kosultował tego z nią i najwyżej bedzie musiał sprzedać i kupić inne bo ona nie chce mieszkać na zadupiu i dojeżdżać do centrum xD
Panna 22 lata, studentka, dorabia jako kelnerka, nie ma nic.

Tak więc Mirki, mieszkanie, samochód, minimum 5k na łapę to juz za mało, żeby było dobrze.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #p0lka #bekazpodludzi
  • 208
@tomek001:

Że co?

Czyli laska powie "misiu kup mi czekoladę"
On kupi
Ona "Lee nie chce cię" ?

Gdzie tu logika?

Jak by mi kupił czekoladę to bym była zadowolona

Przez takie baby kiedy ja czegoś chce to facet nie chce tego zrobić i to mówi tak ostro, a jak pytam dlaczego, to "bo tak" mi odpowiada.
Wkurzające:/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wystarczy że powiesz że po ślubie zostawisz swoje nazwisko i będzie kwik zarzynanych przegrywow


Jak powiesz "mąż moze przyjąć moje nazwisko" to połowa zemdleje z powodu ciężkiego szoku i będzie się musiała leczyć psychiatrycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@BloodyMassacre26:
Bez wybitnego dorobku naukowego albo politycznego będzie jedynie rżenie i brecht małżonka przy wręczaniu uprzednio podpisanego przez małżonkę papieru bezpośrednio u kierownika zaraz po zawarciu.
Pobierz nujabes - > 
 Wystarczy że powiesz że po ślubie zostawisz swoje nazwisko i będzie kwi...
źródło: comment_VRwyMeDcPVEMONB3TjuzUJJjfYNQGnRB.jpg