Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg
  • 208
@mati1990: to ty przepisów nie znasz, durniu drogowy. Oczywiście ze mogę się zatrzymać, ale ty, durniu, nie znając przepisów nie wiesz czemu. Życzę spotkania z kimś takim jak ja i wysokiej kary.
@Shatter: kurde sory pomyliłem się, potraktowałem cię tak jak pisze w prawie ruchu drogowego "mam prawo oczekiwać od innych użytkowników stosowania przepisów ruchu drogowego" zapomniałem że rozmawiam z kIEROWCĄ
@mati1990: na szczęście jeżdżę na tyle ostrożnie i z głową, że zapewne do tego, z mojej winy, nie dojdzie. Widząc takich nied*jeb*w twojego pokroju mam ochotę zatrzymać auto i rozpier... im tępe łby kijem od golfa. Nie daj buddo takiego śmiecia wyprzedzi TIR, wiatr zawieje, zero rowerowe straci równowagę i wpierd*li się pod prawidłowo jadące auto - tego się najbardziej obawiam gdy widzę nietryba/nied*
@B0RG: moja wina że ktoś nie zastosował "1.5m od rowerzysty przy wyprzedzaniu" polskie prawo drogowe jest bardzo dobre, wszystkie sytuacje opisuje wystarczy je stosować. #!$%@? się do pseudokierowców
@B0RG: zawsze znajdziesz nielogiczny powód żeby obwinić rowerzystę... brainlet as fuck ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zaraz napiszę że jest półtora metra pobocza i nowa równa droga, zrobiłem na rowerze w tym roku 5k km i się nie wywróciłem to co znajdziesz?