Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...

źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@Shatter: dlaczego? po co miałbym komuś płacić za jazdę na rowerku stacjonarnym w jakiejś piwnicy skoro mogę robić to samo za darmo? z niczego innego bym nie korzystał.
  • Odpowiedz
moja wina że ktoś nie zastosował "1.5m od rowerzysty przy wyprzedzaniu" polskie prawo drogowe jest bardzo dobre, wszystkie sytuacje opisuje wystarczy je stosować. #!$%@? się do pseudokierowców

ta droga nie prowadzi przez tereny niezabudowane


@mati1990:
jeździj czym lubisz, ale jak poruszasz się po drogach publicznych to znaj
  • Odpowiedz
Ci wyższego dojeżdżali rowerami, komunikacją miejską, przychodzili pieszo. Hitem był szef, który... przybiegał xDDD Wraz ze wzrostem świadomości społecznej i umiejętności liczenia czasu oraz pieniędzy było im wstyd jeździć autami.


@wojtas_mks: Ci wyższego szczebla mieli już łeb dostatecznie wyprany aktywistyczno-lewacką ideologią, bo przecież tak jest modnie, fit i w ogóle
  • Odpowiedz
Ja się zastanawiam na #!$%@? kolarzom na dojazdy to roboty te rajty


@smk666: to zależy ile jedziesz do roboty, jak ktoś ma do 5km to faktycznie szkoda sie w to nawet ubierać, ale jak masz 30 to szkoda dupska i przepocenia standardowych ciuchów
  • Odpowiedz
@Shatter: o to będzie dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) czym się różni bezmyślne pedałowanie i robienie nóg od bezmyślnego przewalania żelastwa i rzeźbienia 6-paku?
  • Odpowiedz