Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...

źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@B0RG: nie jeden, mogę jechać po chodniku ale nie muszę. przypomniałeś mi jak jeden cwaniakował trąbił i machał rękami policja jego zatrzymała mi pozwolili dalej jechać. Często też tam robili trzeźwe poranki, często się śmiali zbadali i puszczali.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy taksówkarz chętnie i szybko przyjedzie jak twój stary będzie miał zawał i trzeba będzie go wiezc do szpitala xD


@Shatter: Coooo? Robić prawko bo tata może mieć zawał? ( ͡ ͜ʖ ͡)
Szanuję zdanie że uważasz auto za niezbędne do życia (chociaż się nie zgadzam), ale z tym argumentem to pojechałeś cumplu xD
  • Odpowiedz
@mati1990: ja bym zgłosił takich policjantów do prokuratury - przepisy zakazują ruchu rowerów na ekspresówce i nie ma od tego wyjątków. Trafisz kiedyś na mnie to zobaczysz, że skończy się na mandacie/grzywnie.
  • Odpowiedz
@Shatter: współczuję ograniczonego myślenia, w rodzinie zawsze znajdzie się ktoś kto ma samochód i to nie musi spadać akurat na ciebie. Co za problem spakować sakwy i jechać ze śląska do gdańska rowerem? czy muszę gdzieś dojechać w godzinę? mogę w 3 jak mi się podoba.
  • Odpowiedz
@mati1990:

na rozmowe #!$%@?


Czyli sam widzisz jak śmiesznie wyglądasz, że na rozmowę ubrałeś się jak należy, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że ubrany jak klaun z daunem byś tej roboty nie dostał. Więc się nie dziw, że normalni ludzie cisną z ciebie bekę.

Też mieliśmy takich włóczykijów w pracy i zbyt poważnie to nie wygląda, zwłaszcza jak zjeżdżają w tym samym czasie kontrahenci.
  • Odpowiedz
mam wypisywać cały szereg sytuacji, kiedy auto ci się przyda? Każdy możliwy wypadek, każdej osoby w twoim otoczeniu? Każdy wyjazd do rodziny, każda wycieczkę? Jasne, możesz jeździć PKSem po kraju. Możesz też zrobić kurs za cenę jazdy taxi i autobusem


@Shatter: Mam wrażenie, że niepotrzebnie się w temacie napinasz ;) To są DLA CIEBIE ważne argumenty za posiadaniem auta - ok, super, ciesz się z posiadania auta!

Obiektywnie jednak nie są
  • Odpowiedz
Dorosnij i kup auto.


@KrakenFromKrakenowo: Kiedyś na studiach pracowałem kilka miesięcy w korpo w Norwegii. Autem jeździli tylko pracownicy niższego szczebla. Ci wyższego dojeżdżali rowerami, komunikacją miejską, przychodzili pieszo. Hitem był szef, który... przybiegał xDDD Wraz ze wzrostem świadomości społecznej i umiejętności liczenia czasu oraz pieniędzy było im wstyd jeździć autami.
  • Odpowiedz