Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...

źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990: Nie miec prawka w tych czasach, to jak nie miec reki.
Od razu skreslam mezczyzn, ktorzy nie maja tego papierka - to oznacza, ze sa absolutnymi debilami, jesli nie byli w stanie go zdobyc pomimo prob lub sa po prostu totalnie lekkomyslni i nawet ich nie podjeli.
Auta nie wymagam, bo sama mam, zreszta mozna sie poruszac rowerem lub autobusem do roboty. Ale prawko naprawde jest potrzebne.
  • Odpowiedz
@mati1990: chodzi o stwarzanie niebezpieczeństwa - ch*j mnie interesuje ile kilometrów zrobiłeś! Napisałem - co ze zdarzeniem losowym jak utrata równowagi (zawianie przez ciężarówkę)? Co z człowiekiem, któremu taki brainlet jak ty zniszczy życie, że o aucie nie wspomnę? Droga krajowa, szybkiego ruchu czy autostrada to nie jest miejsce dla rowerów, ale takie dekle jak ty nie zrozumieją - chyba, że wam po łbie przejedzie samochód, wtedy tak.
  • Odpowiedz
@B0RG: jednak ktoś mądrzejszy od ciebie stwierdził że jednak nie jest tak źle i można rowerem po niektórych odcinkach, jakoś nie czuję się mądrzejszy od projektantów czy urzędników.
  • Odpowiedz
zabawnie ta wojna tutaj wyszła, parkingi vs stojaki, kible vs prysznice, rowery vs auta, sposób ubioru...

najzabawniejszy jest argument latania w obścisłych gaciach przed kontrahentami, u mnie jedyny przypał to przemykanie do kuchni przez główny hol z siatką biedronki, jak akurat wchodzi/czeka ktoś z zewnątrz
  • Odpowiedz
@mati1990: patrz, kur*a, zadałem proste pytanie - czego zmieniasz temat? Napisz, że jesteś intelektualnie ułomny to dam sobie spokój i nie będę marnował swego czasu na dysputy z tak marnym interlokutorem.
  • Odpowiedz
@B0RG: stosowanie się do przepisów ruchu drogowego to ułomność? jeśli tak to widocznie jestem, nie widzę dlaczego miałbym się zrzekać czegoś co nikt mi nie broni ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mati1990: narażanie innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo to ułomność - ile ty, dziecko, masz lat? Poza tym, #!$%@?, nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie więc ssij dętke, baranie.
  • Odpowiedz