Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...

źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
@mati1990: no najwyżej #!$%@?ą śmierdziela, ale żeś zajebisty plan obmyślił ;) no i oczywiście jak to cykliści - jakby tu #!$%@?ć komuś robiąc z siebie idiotę
  • Odpowiedz
@mati1990: co tu się #!$%@?ło w komentarzach xd. Nawet te kilka kilometrów jedzie się wygodniej w elastycznych a tym samym obcisłych ciuchach. Niech każdy jeździ jak mu wygodnie...
  • Odpowiedz
@murdoc: tak #!$%@? ciężko zrobić pomieszczenie 5x5 z kilkoma ściankami działkowymi, szafkami wieszakami i prysznicem. Nie nie dopasuje się i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: nigdy nie woziłem się taksą czy uberem. Nie trafiłeś, nigdy na oczy nie widziałem swojego starego nawet nie wiem czy jeszcze żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: U mnie nikt nie daje #!$%@? o to co kto nosi i czym jeździ. Prezes jeździ gorszym autem niż niejeden pracownik, bo nikt nikomu nie zagląda w portfel i o tym się nie gada. Co więcej, kumple przyjeżdżają na rowerkach w obcisłych strojach i zamiast pogardy wzbudzają raczej szacunek że robią 50-60 kilometrów dziennie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jak jedziesz 20-30 km się przydają, w jeansach ciężko tyle km się jeździ


@mati1990: nie wiem, ostatnio 40km zrobilem w dresiku i bylo spoko. Do roboty rowerem tez w dresie dojeżdżałem. W jeansach faktycznie niewygodnie, ale w joggerach to Tour de Pologne moge jechać.
  • Odpowiedz