Wpis z mikrobloga

zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebieska polówka, dopasowane spodnie, jasno błękitna koszula, krawat, garniak, a w pierwszy dzień rower, rajtuzy rowerowe i bluza rowerowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
wiadomo normalne ciuchy do pracy w sakwie ale i tak pytania jak ja wyglądam i w czym przyjechałem.
Niby 21 wiek a ludzie się zatrzymali w 17, "jak to nie masz prawka" "musisz wziąć kredyt i kupić samochód" "większość jeździ samochodem i jako większość cię do tego zmuszamy".
#brainlet #bekazniedorozwinietychkierowcow #samochody #polskiedrogi #motoryzacja
mati1990 - zawsze mnie bawi ten szok ludzi w nowej pracy, na rozmowie #!$%@? niebiesk...

źródło: comment_G3ptIbsdxNYdBYjK38bSdqyzzNo6s5AS.jpg

Pobierz
  • 208
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zarathos1978: skoro i tak zmieniam spodnie, to wolę złożyć te na rower z poliestru. Wtedy mam spokój, że w razie deszczu te spodnie będą po 8h suche, w przeciwieństwie do bawełnianych.
  • Odpowiedz
@KrakenFromKrakenowo: O nie, ludzie lubią wygodne rozwiązania.


@kuraku: Raczej wyimaginowane poczucie wygodnych rozwiązań - kolega raczej ma niedostosowany rower jeżeli wymaga pieluchy na dojazdy do pracy.
Dla rowerowych ideolo - w holandii nasz kolega również spotkał by się z takim samym odbiorem ponieważ jeżeli bawię się np. w offroad to nie przyjeżdżam do do miasta/pracy dwutonową zmotką - tylko dostosuje się do norm/kultury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@mati1990: u mnie się śmiali raz czy dwa razy, potem doszli do wniosku, że mam #!$%@? i chyba nie przestanę wyglądać głupio (największe emocje wzbudzał zdecydowanie kask). Ba, jak przyjadę czasem samochodem to mnie pytają wszyscy łącznie z sąsiadami co się stało, że nie rowerkiem :D
  • Odpowiedz
@mati1990: mirko to jest ściek chlewu obsranego gównem, jesli według ciebie banda gimnazjalistów sterowanych memami jest reprezentatywną grupą no to myślałem, że po 12 latach tutaj już mnie nic nie zdziwi xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zarathos1978: przynajmniej wiesz po takim, że prawie na pewno zamanifestuje swój brak obowiązku jazdy po CPR i będzie #!$%@?ł po 2 lub 3-pasowej arterii między samochodami jadącymi 60-80 km/h. Albo w przemysłowej dzielnicy prowadząc sznurek tirów i dostawczaków.
  • Odpowiedz
@murdoc: wiesz co ja ze swoim smrodem wytrzymam te 8 godzin gorzej z innymi, bo ja i tak bym przyjechał na rowerze zostawił rower przypięty do barierki na klatce mnie to rybka. Jak ode mnie będzie śmierdziało to inni będą narzekać nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz