Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kubus to wyglada na takiego słodziaki, co to na paradach krzyczy „#!$%@? pedalow”, a potem sam chętnie oddaje się.


@farmaceut: W tym komentarzu jednocześnie bronisz homoseksualistów i ich obrażasz.
@szybki_zuk: fobia to strach przed kimś, czymś, czyli boje się gejów, co w tym złego? Czyżbyś był nietolerancyjny i nie tolerował tego że się ich boję i mnie to brzydzi? A wielce tak walczycie o tolerancje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
fobia to strach przed kimś, czymś, czyli boje się gejów, co w tym złego?


@patrykw17: Nie, znaczenie słowa homofobia jest inne. Tak samo jak bielizna nie oznacza tylko białych gaci. Chciałeś być zabawny, ale mocno ci nie wyszło.
A co do strachu to jeśli się z nim nie obnosisz wszystko jest w porządku, ale kiedy zaczynasz z racji jakichś urojeń twierdzić, że nie powinni mieć równych praw lub ich obrażasz to
@abitbald wiesz miałem Ci nie odpisywać, bo z zasady jak ktoś zaczyna dyskusje od ataku to uciekam. Ale zrobie wyjątek bo jesteś wyjątkowo irytujący. Dwa pytania.
Co to znaczy "lewackie brednie"? Rozwiń myśl.
Czy widziałeś na własne oczy jakąś paradę równości?
@szybki_zuk: nie zesraj się, mi tam do śmiechu nie jest, nigdzie nie napisałem że uważam że powinni mieć mniejsze prawa, a tfu nawet twierdze że ich tych praw nie brakuje i są na równi z równym z normalnym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)