#it #java #apache #hosting #programowanie Potrzebuję jakiegoś mistrza od konfiguracji (Jboosa) albo kogoś kto kiedyś używał apache'a jako frontend dla java servletu. Używam mod_jk do przekazywania zapytań do servera javy, ale chciałbym użyć czy to Rewrite czy to Redirect czy to alias -obojętnie. Chodzi mi o to, żeby http://host/url1 przekierowywało na http://host/url2. Zwyczajne konfiguracje apache'a nie działają.
Potrzebuję jakiegoś mistrza od konfiguracji (Jboosa) albo kogoś kto kiedyś używał apache'a jako frontend dla java servletu.
Używam mod_jk do przekazywania zapytań do servera javy, ale chciałbym użyć czy to Rewrite czy to Redirect czy to alias -obojętnie. Chodzi mi o to, żeby http://host/url1 przekierowywało na http://host/url2.
Zwyczajne konfiguracje apache'a nie działają.
A pod względem konfiguracji może nawet lepsze bo nie trzeba żadnych modów do Javy, a w razie czego łatwo zamienić Apacha na nginx :D