Wpis z mikrobloga

Oczywiście ona puszczalska


@vnananv7: no nie ale jest cos takiego jak antykoncepcja w 2019 wieku take rzeczy ludzie rozumieja no ale jak ktos sei grzmoci po imprezach to wiadomo nie ma czasu alkohol i tak wyszlo
  • Odpowiedz
@KarPaKo: Tak, bo byłeś tam i widziałeś. Nawet jeśli, to dziecko ma dwoje rodziców. Dlaczego zawsze piętnujecie kobiety, a nikt się nie zastanawia gdzie ojcowie tych dzieci.
  • Odpowiedz
Dlaczego zawsze piętnujecie kobiety,


@vnananv7: bo to kobiety wybieraja facetów a nie na odwrót, przecież widać gołym okiem gościa jakiegoś sebka ze ojca z niego nie będzie oh wait są emocje za to dużo emocji wiec po co myslec
  • Odpowiedz
Tak, bo byłeś tam i widziałeś


@vnananv7: czego ja w zyciu nie widziałem co się na takich imprach odwala ( ͡° ͜ʖ ͡°) szaremyszki dla spierdonka az oczy robia jak 5 zł do napakowanych sebków juz nie liczy się podejście do życia i "charakter" xDDD
  • Odpowiedz
@Dobrohoczy: @MyPhilosophy: Mój kumpel ze studiów wziął ślub z dziewczyną, która miała już dziecko. Szczęśliwszej rodzinki od nich nie znam i nie ma to nic wspólnego z kasą. Nikt nie uważa go za frajera wręcz przeciwnie. Frajerem jest koleś, który zrezygnował z własnego dziecka.
  • Odpowiedz
@Dobrohoczy: Zauważyliście że to jest plaga ? Parę paręnaście lat temu tak nie było teraz jak laska ma konto na necie to na bank bachor ewentualnie #!$%@? mózgowe
  • Odpowiedz