Wpis z mikrobloga

@Janas132: internet domowy w centrum Krakowa - maksymalnie 4 mbit. Internet mobilny i rozmowy telefoniczne na trasie Kraków-Oświęcim - przerywa co chwilę, rozłącza Spotify i połączenia, brak Internetu w mapach Google, przejeżdżając przez poszczególne wioski co chwilę przerywa jakąkolwiek łączność. Sieci 2G lepiej obsługują połączenia. TFU na @play_polska, jeszcze tylko dziewięć miesięcy umowy kurła.
  • Odpowiedz
@dorszcz: a jesteście świadomi że to też zależy od telefonu czy jest zasięg ? Miałem z moją kilka razy te same telefony i były sytuację że ja zwykłego zasięgu nie miałem a ona prócz niego nawet LTE....
  • Odpowiedz
@Janas132: A pod Mielcem jest inba, bo Play chciał postawić nadajnik, spaprali dokumentację, wójt się nie zgodził, więc ktoś przyjechał z masztem na przyczepce, postawił jakiemuś podstawionemu kolesiowi na działce i sobie nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://hej.mielec.pl/pl/19_wiadomosci_z_regionu/634_gmina_mielec/52305_tajemniczy_nadajnik_w_podleszanach_5g_awantura.html#

A co do zasięgów to w Playu jedna na trzy próby połączeń u mnie zwykle kończą się fiaskiem. Albo przerwie, albo #!$%@?, że abonent niedostępny/poza zasięgiem/nie odbiera, albo
  • Odpowiedz
  • 0
@Janas132 U mnie na wiosce od kad pamietam nie bylo zasiegu (30km od 2 najwiekszego miasta w polsce) od miesiaca mam tam zaisieg i LTE, znajomi ktorzy sa u innego operatora maja ten sam problem caly czas.
  • Odpowiedz