Wpis z mikrobloga

w mojej okolicy od pół roku stoi nowy nadajnik playa,


@eMinimi: nie wiem, co jest w mojej okolicy, ale za to wiem, że od pewnego czasu play działa w niej tragicznie.
  • Odpowiedz
@eMinimi: @Janas132: a najbardziej #!$%@? to że się reklamują jakoby mieli najlepszy zasięg w Polsce. A kuźwa mam telefon w T-Mobile i kiedyś w Orange, i na nich zawsze mam zasięg, a z playem to co najmniej różnie bywa
  • Odpowiedz
@dorszcz: #!$%@?, w moim domu jest lepiej, ojciec ma 100% zasięgu 2G na sieci play, mama ledwo jedną kreskę, po ustawieniu roamingu krajowego na orange - 100% zasięgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS: Telefony z takim samym zakresem częstotliwości, nie że jakiś z afrykańskiego kraju
  • Odpowiedz
@eMinimi: Info od mojego opiekuna biznesowego: "Czas od pozwolenia do uruchomienia to od 3 do 12 miesięcy"
Pytałem czy nadajnik jaki pojawił się niedaleko jest ich. Fakt, że Play przynajmniej w mojej okolicy jest jedynym, który stawia nowe nadajniki w miejscach "dziur" zasięgu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to nie jest śmieszne, w mojej okolicy od pół roku stoi nowy nadajnik playa, i nie działa po prostu stoi....


@eMinimi: pół roku? U mnie stał chyba ze dwa lata zanim go uruchomili xD
  • Odpowiedz
@dorszcz: Miałem tel z 2 kartami sim, 1. to t-mobile a 2. to play, na obu nolimit. Raz play miał problem z zasięgiem raz t-mobile, żadne z nich nie miało wyraźnej przewagi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Janas132: mieszkam 400m od nadajnika I zasięg z Orange i t-mobile mam na full. Moi sąsiedzi mają z play niby pełny zasięg, ale żeby się dodzwonić i porozmawiać normalnie to jest prawdziwa tragedia. Urywa słowa, w ciągu minuty potrafi 4 razy zmienić jakość połączeń
  • Odpowiedz