Wpis z mikrobloga

@tukanprise: No ale nocna to jakiś wymysł.. zrzeszający grupę ludzi którzy siedzą w nocy na wykopie. Ale nie znaczy to, że serwis staje się wasz i trzeba stosować się do niepisanych reguł wymyślonych przez was. Tagi wiadomo do czego służą.. nie wchodzę tutaj do ludzi na nocnej, tylko na mikroblog czyli do wszystkich użytkowników serwisu ;)
  • Odpowiedz
@tukanprise: Z Twojego punktu widzenia tak, ale nie masz racji niestety, bo sama idea nocnej to jest twór poza serwisowy i nie ma nic takiego. Na innych miejscach działało to tak, że był odpowiedni dział który nazywał się Śmietnik i tam było coś na kształt nocnej, gdzie nie obowiązywał tak regulamin, nie naliczały się posty, nie było ich wyników w wyszukiwaniach i miało to swój zamknięty klimat a ludzie z
  • Odpowiedz
@r5678 a to przepraszam, tak czy inaczej me uczucia wykopka z nocnej zostały urażone, poczekaj aż trafisz na mnie kurierze, skopie Ci tylek, a teraz dobranoc i kolorowych snów
  • Odpowiedz
@r5678 ładnie napisałeś, Kolego. Ponieważ funkcjonuję w różnych porach (nie tylko dżinsach ( ͡º ͜ʖ͡º) ), zdarza mi się obserwować zarówno nocną jak i dzienną zmianę. I pomimo że potrafię docenić folklor, męczy mnie czasem brak dystansu do funkcjonowania w serwisie, który traktuję jak rekreacyjną rozrywkę.
Wczoraj chciałem zaśmieszkować w temacie tagowania i nie wyszło.
  • Odpowiedz