Wpis z mikrobloga

@r5678: nie zważaj na tego barana od nietagowania. Cymbały nie rozumieją, że treści tematyczne wrzucane w nocy dla konkretnego odbiorcy moga być tagowane.

To małpy które już dawno z tymi oryginalnymi w klatce nie siedziały i biją kolegów za włażenie na drabinę #pdk
  • Odpowiedz
bo to tradycja


@PurpleHaze: Nic mnie bardziej nie rozjebuje jak argument : "nie taguj na nocnej, bo to tradycja"

Tradycja, debilu z nocnej jednym z drugim, to jest wtedy, gdy na wielkanoc idziesz z koszykiem do kościoła z matką za rękę a nie wymysł bezrobotnych przegrywów, którzy w nocy siedzą w kółeczku wzajemnej adoracji i całują się po jajkach.
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Akurat w tym przypadku tradycja miała pozytywny wpływ. Fakt, nowe małpy nie wiedziały dlaczego nie wolno wchodzić po banany ale w ostatecznym rozrachunku, małpy uniknęły kary (oblania zimną wodą), bo żadna nie będzie chciała wchodzić po banany. Pozytywny efekt.
  • Odpowiedz
w dobrym guście jest widziane nie tagowanie na nocnej


@tukanprise: od chyba dwóch lat próbuję się dowiedzieć czemu na nocnej ma nie być tagów, i co komu przeszkadza gdy otaguję post? Jeszcze nikt nie umiał odpowiedzieć, więc może ty wiesz?

Czasem chcę napisać wpis który chcę by był odczytany pod odpowiednimi tagami i jak wrzucę to w nocy to mam od razu ileś odpowiedzi o nietagowaniu, z czego żaden z
  • Odpowiedz