Wpis z mikrobloga

@Dziadekmietek: Ja odwrotnie, papierowe erpegi przyzwyczaiły mnie do komfortowego spania, szczególnie jeśli jest ono fundowane przez kolegę z drużyny bo jednym z elementów charakteru twojej postaci jest nieprzywiązywanie wagi do pieniędzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Też gram w to! Pierwszy raz w życiu. Kupiłem na gogu i nie żałuję. Strasznie mnie wciągnęło. Jedynie jeszcze nie ogarniam czarów - dlaczego np. mogę castować czar jednorazowo a później dopiero po odpoczynku? Mam zapamiętane 2 czary np. 1 poziomu i po razie mogę ich użyć. Nie ogarniam dlaczego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Khor666:
Bo tak sobie wymyślili w Dungeons and Dragons aż chyba do czwartej edycji ( a baldury sa na drugiej) gdzie wprowadzili akcje per turn i per encounter.
  • Odpowiedz
@Khor666: Tak właśnie działa system d&d, dopiero po odpoczynku możesz znowu używać czarów, które użyłeś. Przykładowo jesli chcesz użyć dwa razy tego samego czaru to w dwa sloty musisz dać ten sam
  • Odpowiedz
@KryptoMirek tak to zauważyłem. Aha czyli tak to po prostu jest. Czyli niczego nie robię źle. Często magowie stoją z boku i paczo :P Moj głowny bohater jest magiem papierzakiem.
  • Odpowiedz