Wpis z mikrobloga

@eloar: powyżej 5roku życia zdejmują odciski palców bo paszporty są biometryczne. Bombelkowi chce wyrobić paszport, dorwałem termin na polowe sierpnia. Chciałoby się ePUAP ale to może za dziesięć lat wprowadza ;)
  • Odpowiedz
@GrzesTSW: to przyjdz na 9, wtedy kolejki nie bedzie. Miesiac temu wyrabialem paszport, zajelo mi to 1,5h (z wnioskiem, zrobieniem zdjecia i pgadaniem z kierownikiem o przyspieszeniu decyzji), pozniej po 2 tyg 20min zeb go wybrac
  • Odpowiedz
  • 1
@GrzesTSW Ja w Warszawie ogarnąłem tydzień temu paszport w 15 min. I w tych 15 minutach wpisałem dokumenty i zapłaciłem w kasie. Aż dziwne że u Was taki sajgon
  • Odpowiedz
W Poznaniu tak samo. Kobieta która była pierwsza zabrała sobie rozkładany fotel i druty. Zanim otworzyli drzwi miała już cały szalik.
  • Odpowiedz
@GrzesTSW: w sumie czesc osob zatrudnionych w Walbrzychu/Jeleniej mogliby przetransferowac do pracy do Wroclawia xD

No, ale tak jest, jak jest kasa na Slask, a na potrzeby mieszkancow nie ma
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: w Poznaniu 2 minuty, wybierasz sobie godzine, ktora Ci pasuje na stronie internetowej. Przychodzisz na te godzine, wyswietlaja Twoj numerek - jestes obslugowany. Tyczy sie to zarowno skladania wniosku jak i odbioru.
Jest tez opcja pobrania numerka na miejscu ale wtedy nie wiem ile to trwa, raczej dlugo jestes wtedy jakby w innej kolejce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrzesTSW: Pozdrawiam z Białegostoku. Rejestrowałem się w internetowej kolejce, miesiąc czekania. A potem jeszcze z dwie godziny, w samym urzędzie. Niby lepiej, niż takie patologiczne kolejki jak na zdjęciu wyżej, ale nie powinno czegoś takiego być. To jest nienormalne, by państwowy dokument wyrabiać 2 miesiące.
  • Odpowiedz
słyszałem od Pani, która obsługiwała mnie w pobliskim mieście, że we Wrocku są takie tłumy bo jest jedna kolejka dla mieszkańców i obcokrajowców. W innych miastach podobno są osobne kolejki, natomiast w mniejszych miejscowościach zapewne nie występuje problem ludności przyjezdnej na taką skalę.
  • Odpowiedz