Wpis z mikrobloga

Straciłem prawko na 3 miesiące. #!$%@? nie grzejcie powyżej tych 50 jeszcze nawet w nocy, jak wracacie do domu po długich godzinach w pracy, jak jesteście zmęczeni i jak cokolwiek. Nie warto. To uczucie jak usłyszałem że przekroczyłem 52 był jak strzał w pysk. I nie mam nic im do zarzucenia bo po prostu wiem że gnałem. Nie warto być minutę wcześniej w domu, szczególnie jak twoja praca wymaga żebyś czasem w tygodniu zrobił 2k km. Ja #!$%@? jestem idiota. #feels #zalesie #prawojazdy #wykopfejs #
Dlaczego tu o tym piszę ? Bo komuś muszę napisać a bliskim poza dziewczyna o idiotyzmie chwalić się nie będę. Kare dostałem już wystarczająca.
  • 152
@Kartkowka_z_grilla: przez takich jak Ty sa korki. Jesli serio jezdzisz 50 na 50tce to lepiej wcale daruj sobie jazde. Powodujesz zagrozenie wieksze niz op xD a wiesz dlaczego, dlatego ze te 50 to dla Ciebie szybko. Widocznie nie ogarniasz jazdy samochodem. Nawet emeryci i stare baby jezdza szybciej xD jesli na codzien jezdzisz szybko to budujesz sobie refleks i przewidywanie. Wiesz kiedy zahamowac ile czasu to zajmie i co sie moze
U mnie w mieście kawałek obwodnicy to jeszcze teren zabudowany, w promieniu kilkuset metrów nie ma żadnego domu. Dość łatwo tam można stracić prawko.
@Croudflup: Pamiętam jak mi zabrali, akurat odwoziłem kumpla do laski i spieszyłem się na miasto. Plewkowo było bo robiliśmy zrzute na rower xD Ale nauczyło mnie to w 100% :) 3m troche bolą ci powiem...
cały plus tej sytuacji, że wyciągnąłeś wnioski z całego zdarzenia i masz w sobie tyle pokory by to zrozumieć;)


@Madziunka: #!$%@? ma pokory, gdyby zrozumiał to by napisał choć jedno słowo że można kogoś zabić lub potrącić
A ON TYLKO MA BÓL DUPY ŻE STRACIŁ PRAWKO.
Jak odzyska będzie #!$%@?ł dalej jak idiota, bo nic nie zrozumiał.
nie na tej trasie. Połczyńska przed Tesco przechodzi tam z niezabudowanego w zabudowany. Jak wjechałem to dosłownie po 1km w zabudowanym mnie złapali. To może być nawet kwestia nie zauważenia znaku jak już mam bronić swojego idiotyzmu


@Croudflup: na Połczyńskiej często stoją. Nie warto tam ogólnie przekraczać prędkości, chociaż czasami można się zapomnieć. No, ale 50+ to już nie jest zapomnienie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)