Wpis z mikrobloga

Straciłem prawko na 3 miesiące. #!$%@? nie grzejcie powyżej tych 50 jeszcze nawet w nocy, jak wracacie do domu po długich godzinach w pracy, jak jesteście zmęczeni i jak cokolwiek. Nie warto. To uczucie jak usłyszałem że przekroczyłem 52 był jak strzał w pysk. I nie mam nic im do zarzucenia bo po prostu wiem że gnałem. Nie warto być minutę wcześniej w domu, szczególnie jak twoja praca wymaga żebyś czasem w tygodniu zrobił 2k km. Ja #!$%@? jestem idiota. #feels #zalesie #prawojazdy #wykopfejs #
Dlaczego tu o tym piszę ? Bo komuś muszę napisać a bliskim poza dziewczyna o idiotyzmie chwalić się nie będę. Kare dostałem już wystarczająca.
  • 152
  • Odpowiedz
@Adrien: jechałem w zabudowanym o 2 w nocy 113kmh . O 3kmh mniej i miałbym to prawo jazdy. Tak, jakby 500 zł nie wystarczyło. Ale myślę że 3 ms mnie nauczy mocno pokory na drodze wobec prawa.
@FHA96: pierwszy mój mandat ogółem, mocno się z tego śmiali że wbiłem od razu taki kaliber.
  • Odpowiedz
ludzie są jacyś #!$%@?


@Rouksa: zawsze zastanawia mnie ogólnie kto to pisze. Jak robisz dziennie 1000 km powiedzmy albo w ogóle jeździsz regularnie to nikt nie stoi ci nad głową i nie mówi że masz jechać tyle i tyle teraz. Jak jesteś w pracy jak ja wtedy 18 h i wracasz do domu , wszędzie zielone i pustki na drodze po prostu wciskasz nogę w faz i jedziesz. Tak jakbym
  • Odpowiedz
@Croudflup: Nie potępiam, bo sam #!$%@? przez wsie w nocy, ale 100km/h jest dla mnie taka blokadą, której nigdy w zabudowanym nie przekroczyłem. Pytam z ciekawości( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to zatrudnij jakiegoś studenciaki na te trzy miesiące jako kierowcę.


@Sl_w_k_1: już zaproponowałem studenta jakiegoś na praktyki może u nas dyrektorowi i spodobał mu się pomysł. Dzięki najciemniej pod latarnia a mimo że sam jestem studentem to nie pomyślałem o tym
  • Odpowiedz
@Mirekzkolega: nie na tej trasie. Połczyńska przed Tesco przechodzi tam z niezabudowanego w zabudowany. Jak wjechałem to dosłownie po 1km w zabudowanym mnie złapali. To może być nawet kwestia nie zauważenia znaku jak już mam bronić swojego idiotyzmu
  • Odpowiedz
@Croudflup: Polecam regułę +40, w dzień w zabudowanym max 90, w nocy 100, poza zabudowanym 130, oczywiście jeśli warunki na to pozwalają. Z reguły jednak stosuję +30 żeby zminimalizować ewentualne koszty mandatu, choć przyznaję nie raz zdarza się zbliżać do +50, ale po prostu tej granicy nie przekraczam, za dużo ryzykuję prowadząc firmę, bez prawa jazdy byłbym jak bez ręki.
  • Odpowiedz
Polecam regułę +40, w dzień w zabudowanym max 90, w nocy 100, poza zabudowanym 130, oczywiście jeśli warunki na to pozwalają. Z reguły jednak stosuję +30 żeby zminimalizować ewentualne koszty mandatu


@sommerfeld: i właśnie dlatego uważam, że mandaty w Polsce są śmiesznie niskie i powinny być wyższe
  • Odpowiedz