Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak ludzie, kiedy widzą że pije kawe ze starbucksa, maja z tym jakiś dziwny problem
„Nie szkoda ci siana”
„Tyle płacisz za taką lurę”
„O widzę że modnie”
„Jak ci to może smakować”
„Kup sobie jakaś porządna kawe”
jprdl.jpg
MI TA KAWA PO PROSTU SMAKUJE. Gdybym chciała cię napić czegoś innego to bym się napiła. Zreszta #!$%@? wam do tego ludzie na co wydaje SWOJE pieniądze. Jak chcecie to pijcie cafe srero czy inne. Gowno mnie to obchodzi. Po prostu przestańcie się #!$%@?ć w czyjeś życie na zasadzie czystej #!$%@?.
#kawa #zalesie
  • 147
@klonopin-retard: Nie wiem czy rozumiesz słowo banan ale jest to osoba która żyje z pieniędzy rodziców, jak podkreśliłam we wpisie kupuje ja za „swoje pieniądze” . Takie określenie jest dla mnie krzywdzące bo na wszystko co mam zarobiłam sama
@marysianka: wiesz dlaczego Ci ta kawa smakuje? Bo poszłaś raz do Starbucksa i pewnie na tym skończyła się Twoja przygoda z poznawaniem kawy ;p Nie mówię, że to źle, każdy ma swoje przyzwyczajenia. Ale wystarczy pójść do jakiejś lepszej kawiarni i za ten sam hajs wziąć coś np z przelewu.
No i nie dziw się, że ludzie tak oceniają klientów starbunia, ten stereotyp utrwalił się na całym świecie. Posiadanie ajfona też
@marysianka: Tez mnie to rozwala zawsze XD poza tym maja dobra kawe, kiedyś mój znajomy tam pracował to za darmo dawał mi różne paczki z kawa mielona, jakieś średnio palone, mocno itp każda była siper, a #!$%@? się do ceny w 2019 XD za najzwyklejsza duża kawe 0.5l prawie, zapłacę tam tyle co za kubek kawy w kawiarni ¯_(ツ)_/¯
Po prostu przestańcie się #!$%@?ć w czyjeś życie na zasadzie czystej #!$%@?.


@marysianka: chyba zapomniałaś, że tu jest Polska. Kraj gdzie każdy każdemu będzie wciskał swoją ideologię i będzie rozkazywać jak masz żyć. Homosovieticus niestety przelał się wraz z wychowaniem na kolejne pokolenie.
No kup sobie jakaś porządna kawę, a potem widzę jak taki pije rozpuszczalna nescafe zrobiona z gowna XD


@somskia: a co Cię interesuje co pije ktoś inny? Skoro mu smakuje... Gdyby chciał to napiłby się czegoś innego

@Lapidarny no może dlatego że wieje hipokryzją. Ludzie kreują się na smakoszy kawy "fuj, ta ze Starbucksa to koło kawy nie stała ja to nie pijany takiej lury", a w domu parzą sobie rozpuszczalke
@marysianka: To że kawy z sieciówek mające smakować jak najbardziej neutralnie smakują jak gówno to jak najbardziej się zgadzam ale nie rozumiem jaki jest sens w #!$%@? się do kogoś bo mu to smakuje xD Ot w Polszy jak w lesie każdy próbuje pokazać że jest lepszy od innych bo pije kawę wysraną przez lemura xD
@kt13: Nie interesuje mnie co pije kto inny, ale jak ktoś się mnie czepia, ze pije syf, a sam to pije to chyba mogę to skomentować, bo to zalatuje hipokryzja