Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak ludzie, kiedy widzą że pije kawe ze starbucksa, maja z tym jakiś dziwny problem
„Nie szkoda ci siana”
„Tyle płacisz za taką lurę”
„O widzę że modnie”
„Jak ci to może smakować”
„Kup sobie jakaś porządna kawe”
jprdl.jpg
MI TA KAWA PO PROSTU SMAKUJE. Gdybym chciała cię napić czegoś innego to bym się napiła. Zreszta #!$%@? wam do tego ludzie na co wydaje SWOJE pieniądze. Jak chcecie to pijcie cafe srero czy inne. Gowno mnie to obchodzi. Po prostu przestańcie się #!$%@?ć w czyjeś życie na zasadzie czystej #!$%@?.
#kawa #zalesie
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 37
@marysianka Trochę hipokryzja, bo z jednej strony masz żal, że ktoś ocenia co pijesz, a kilka postów niżej wyśmiewasz jakieś Nescafe 3w1.
Faktycznie ludzie uwielbiają się wywyższać i dorabiać ideologię do zwykłej konsumpcji, ale takie rzeczy kwituje się mówiąc tylko "OK" i to rozwiązuje wszystkie wątpliwości co do twojej motywacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marysianka: nie chodzi o to na co ktoś wydaje swoje pieniądze. Chodzi o to jakich wyborów podejmuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marysianka: Kiedy kupowałem BMW tez mówili ze jak ja to mogę kupić,zaraz się #!$%@?,dawca części,będę jeździł do pierwszej usterki,młody musi się wyszaleć,tył napęd go załatwi ale wiedziałem ze ci ludzie to idioci którzy tylko utrwalają swoje stereotypy podczas gdy mi betka śmiga wyśmienicie ludzie poprostu zazdroszczą
  • Odpowiedz
@klonopin-retard: Nie wiem czy rozumiesz słowo banan ale jest to osoba która żyje z pieniędzy rodziców, jak podkreśliłam we wpisie kupuje ja za „swoje pieniądze” . Takie określenie jest dla mnie krzywdzące bo na wszystko co mam zarobiłam sama
  • Odpowiedz