Wpis z mikrobloga

Swoją drogą niezłe robienie zawodnikom pod górę... podobno takie kilka rozmiarów za ciasne, potrafią dodać tyle co średnio związane taśmy... Więc czemu po prostu nie używać taśm, tak jak to było od początku trójboju, a nie jakieś durne wymysły ¯_(ツ)_/¯


@IntruderXXL: Przecież 1-2 rozmiary mniejsze nie dadzą tych ~20kg xd

Niby jest przepis, że zawodnik musi sam założyć swój sprzęt bez żadnej pomocy.
Przecież 1-2 rozmiary mniejsze nie dadzą tych ~20kg xd


@urak666: Słyszałem coś innego... że naprawdę to znacząco zwiększa wynik szczególnie kiedy robimy wysoki wynik, i popatrz KAŻDY tego używa... nie używałby gdyby nic nie dawało, nie męczyli by się ludzie żeby to gówno na siebie włożyć.... ale jasne nic nie daje.
że różnica jest na poziomie lekko związanych wraps?


@urak666: Od kilku osób to słyszałem, między innymi Dave Tate o tym wspominał w którymś filmiku, Q&A chyba jakimś, ale nie mogę teraz znaleźć w którym. A kto jak kto ale Tate wie co mówi, i obraca się w środowisku.
@urak666: Tyle ile ciasne sleeves heh, nie wiem nie da się określić jednoznacznie bo to zależy od zawodnika ALE, nie bez powodu chcieli wprowadzić nową zasadę w IPF nie tak dawno, w końcu to chyba nie przeszło?

"Proposal from Denmark PFProposal concerning knee sleeves in classic powerlifting: The technical controller will ask the lifter before entering the platform, to pull the knee sleeves down the knee and up again in front
"Proposal from Denmark PFProposal concerning knee sleeves in classic powerlifting: The technical controller will ask the lifter before entering the platform, to pull the knee sleeves down the knee and up again in front of the controller.

Motivation: Classic powerlifting was introduced to get rid of supportive equipment. In many cases lifters with the help of assistants use knee sleeves so tight that they become very supportive. Knee sleeves that are used