Wpis z mikrobloga

@Destr0: też tak myślę, jest jedna przesłanka ku temu i moja subiektywna opinia, że... nie piszę, bo ktoś może widzieć.

@bohemot44: są słabsze i lepsze odcinki (w niektórych potrafi się nic nie dziać), ale ogólnie serial spoko, tylko tak samo jak w The Walking Dead jest irytujący gnojek...
@Destr0: ee, raczej nie. W ogóle niepodobni. Na początku myślałem, że to ktoś, kto jest jeszcze wyżej od rybogłowych, ale za dużo ich i na pewno nie byliby tak zrzucani. To zbudowane działo miało pewnie powstrzymać desant.
@Destr0: skad wiesz?

@bohemot44: Serial, ktory mial duzo lepsza druga serie. Niektorzy porownuja z The Walkng Dead, ale ten mnie nudzi, a Falling Skies jest nawet momentami zaskakujacy. Przy obecnej suszy na rynku seriali sci-fi u mnie na pierwszym miejscu, chociaz Continuum mu drepcze powoli po pietach.
@kamiltbg: V jak dla mnie powinno byc zdjete w polowie 1 sezonu, fatalne bylo. Lepsze bylo The Event, ale mialo kiepski poczatek, pozniej dali info, ze zdejmuja po 1 sezonie i wtedy sie super serial zrobil.